Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mamusz...

Mi a véleményetek a mamusz csizmáról?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

az az ugg akar lenni?

trampli

vagy a kihajtós prémes?

nyanyás, trampli

2012. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Idétlenül néz ki, főleg ha valakinek bokasüllyedése(csámpás)van és már nem is a talpán, hanem a szárán megy.
2012. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mmano88 ***** válasza:
Nekem tetszik, és van is ilyenem. 12 órás sétálásra nem a legjobb, mert nem tartja rendesen a bokám, tehát nem túl kényelmes egy idő után, de városban szaladgáláshoz jó ilyenkor amikor még nincs nagyon hideg. Később szerintem szétfagyna benne a lábam, szóval én ősszel hordom.
2012. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem idétlenül néz ki.
2012. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eddig csak olyat láttam akin eldeformálódott. Nem túl szép látvány szerintem. Pedig amugy még talán tetszene is. Mondjuk nem rajtam(nem bírom a lapos cipőket) hanem ugy egyébként.
2012. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik,kaptam is egy jó minőségű 100% bőrt,és egyáltalán nem deformálódik,bár először kicsit féltem tőle. Nagyon puha,meleg,kényelmes,de szerintem érdemes egy jobb minőségűre befektetni,ha télen akarod használni. 2-3 ezer Ft-os őszre,kora tavaszra jó:)
2012. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Otthonra vagy legfeljebb kutyasétáltatáshoz jó, mert hóban beázik, talpa nagyon csúszik. Viszont jó meleg.
2012. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!