Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20-23 éves magas csajok, ti...

20-23 éves magas csajok, ti örülnétek karira egy rózsaszínű bunda béléses bakancsnak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 21. 08:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nos, "szesszili", Te örülnél???

(feltéve, ha olvasod a kérdést és a pasid még nem tiltott a GYK-röl :P )

2012. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hee?? Mi kínod van?
2012. nov. 21. 08:47
 3/14 A kérdező kommentje:

Én örülnék neki. Itt külföldön jó néhányan hordják. Valamelyik hugomnak lenne.

Az egyik csajos rocker lélek, a másik meg aféle férfias barbie baba típus.

Szerintem menne a rózsadzín és fehér ruhákhoz is. Meg a fekete bőr leging és fekete kombót is feldobná. De ez az én véleményem. Nem tudom tetszene-e másoknak.

Gondolom rózsaszín balancsra nem sokan ruháznak be, mert nem illik mindenhez. Egyébként jó minőségű.

2012. nov. 21. 08:53
 4/14 A kérdező kommentje:
*Fekete bőr leggong és fekete garbó kombót is fel dobná.
2012. nov. 21. 08:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Karira? Max. Karácsonyra..


És nem, nem örülnék..egyenesen hánynék tőle. Bakancs oké, bunda bélés még okébb, de hogy rózsaszínű?! Köszönöm, inkább a halál :D

2012. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rózsaszín bakancs? Nem vagyok én ízlés ficamos... amúgy szeretem a bakancsokat és vagány/nőiesen öltözök hozzá. De ez nagyon gáz szerintem.
2012. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Fura, azt hittem jó lesz. :( Pedig itt sokan hordják. Nem fényes, matt, világos babarózsaszín középmagas szárral. Csinos, nem ormótlan. Nekem is van feketében.

Tényleg ne?

Azért gondoltam erre mert sokféle rózsaszín cipőjük van. Magyarországon meg ilyet, még nem láttam a boltokban. Nekik lett volna csak.

2012. nov. 21. 11:58
 8/14 anonim válasza:
Nekem tetszene...
2012. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem örülnék,nekem ez így sok lenne,rózsaszín is,bundás is meg bakancs is...a kevesebb több.


22/L

2012. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretik a rózsaszint szerintem nyugodtan.
2012. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!