Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavótra hülyén nézne ki?

Szalagavótra hülyén nézne ki?

Figyelt kérdés
Barátomnak lesz majd a szalagavatója majd decemberben, egy fekete félvállas-váll villantós ruhát szeretnék majd felvenni.Egy szép combzoknival hülyén nézne ki? Illetve a ilyen combzoknikhoz elképzelésem sincs milyen csizma-cipő illene. Ha nem a combokni mellett döntenék, mintás(valami szép csipke mintás vagy ilyesmi) harisnyát vegyek fel vagy sima testszínűt? És ehhez lenne egy lábujjvillantós magassarkúm, ami majdnem olyan mint egy bokacsizma csak nem ér fel teljesen bokáig:)
2012. nov. 18. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Combzokni szerintem semmihez sem jó. A lábujjvillantós cipő+harisnya kizárva. A ruha és a cipő maradhat, de szerintem harisnya nélkül. Vagy lehet ruha+átlátszó harisnya+ zárt magassarkú
2012. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a labujjvillantos cipot en sem harisnyaval gondoltam:) koszi a valaszod!
2012. nov. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!