Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik táskát válasszam? (képpel)

Melyik táskát válasszam? (képpel)

Figyelt kérdés

Az egyik Eastpakos, szal jó nevű, viszont egyszerű, egy rekeszes, semmi extra.

A másik Heavy Tools, több zsebes, jobban megcsinált de talán nem annyira vagány... Az ár ugyanaz. Szerintetek melyiket válasszam?



[link]


[link]


2009. aug. 15. 00:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mind 2 tartós, de csaj v srác vagy? én az eastpak-ra teszem a fejem xD
2009. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
csaj vagyok természetesen:P nekemis picit jobban bejön az eastpak, viszont az nem annyira praktikus..
2009. aug. 15. 00:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

pirosba 1részt sztem uncsi. másodszormeg minden 2. emberen ienvan..


a 2. sztem aranyosabb:)

2009. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyértelműen a második. Szerintem sokkal jobban néz ki, vagányabb is (szerintem) és a praktikum is fontos.
2009. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

nekem is természetesen eastpakem van :P

hát nehéz megmondnai h melyiket válaszd.

ha mondjuk lenne Eastpak olyan mintával mint a másik táska akkor tutira azt választanám.menő és egyedi:)

de így nehéz.

mondjuk mindakét táskádat fel tudod dobni egyedi dolgokkal pl: kitűzők :)

viszont ha neked praktikusabb a Heavy Tools-os akk válaszd azt.meg akkoris mellette szól az érvem ha inkább egyedi akarsz lenni és nem olyan menő akinek olyan táskája van mint amilyet minden 5. lépésednél láthatsz.

16/L

2009. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem egyik se tetszik.

Az első hiába Eastpak vagy mi a fene, túl egyszerű, semmi különös nincs benne, ilyet bárhol máshol kapsz, csak nem feltétlenül márkásan, és sokkal olcsóbban...

A második meg nem is tudom, nem az én esetem.

De ha engem kérdezel, még mindig inkább ez a jobb (a második)

19/L

2009. aug. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A 2. sokkal jobban néz ki, az 1. túl egyszerű...am sztem szard le a márkát...hidd el, senki nem azt fogja nézni
2009. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen eastpakem, mondjuk kicsit extrább mintával konkrétan olyat még senkin nem láttam. Úgyhogy én a másodikat választanám tetszik a mintája.


DE a lényeg, ez a kép nem a taskaplaza.hu-ról van? mármint az eastpaké? Mert ha igen, és onnan akarod megrendelni akkor vigyázz mert ez elég kicsi, pl ha suliba akarod hordani a füzeteid könyveid nem fognak beleféni. Nézd meg a méreteit.

2009. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a második tetszik jobban.

Az első túl egyszerű, aránytalan, otromba (szerintem), bocsi ha ez megbánt valakit.. :)

2009. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
a második emos beütésű..én az elsőt választanám, és kifirkálnám:P és akkor nem lennék én az egyik második olyan ember aki olyannal jár:D
2009. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!