Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel, hogy elbűvöljem?

Mit vegyek fel, hogy elbűvöljem?

Figyelt kérdés

Alacsony normális testalkatú lány vagyok (164 cm, 53 kg). Állig érő vörös hajam van, fehér bőröm. Holnap délután lesz randim és szeretném elkápráztatni az illetőt, de nem tudom mit vegyek fel. Néha sajnos nagyon mellé tudok lőni. Nem hordok merész ruhákat, inkább visszafogottabban öltözködök. Sétálni megyünk. Szeretném magam kényelmesen érezni mégis jól kinézni. Milyen kiegészítőket divatoska most ilyen időben? Milyen szín áll jól a vörös hajhoz?

Ilyesmi színű a hajam:

[link]


2012. nov. 16. 09:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 23 éves lány vagyok.
2012. nov. 16. 09:37
 2/16 anonim ***** válasza:

a vörösöknek igazán csak a rózsaszíin ami nem állj jól szerintem (bár van akit ez sem zavar). A vörös hajhoz ami még nagyon jó tud lenni az a zöld. Vegyél kényelmes cipőt nehogy kanszenvedés legyen a séta, és öltözz rétegesen hogy ne fázz. Nem hinném hogy jól tudunk igy tanácsot adni hogy nem tudjuk milyen ruháid vannak, inkább mutasd meg Te mire gondoltál. Gondolom nem veszel egy egész toalettet csak a randiért. Egyébként ha tetszel neki nem ezen fog múlni hogy milyen hatással vagy rá, de persze azért legyél csinos.:)

Ja és a 164 cm-rel egyáltalán nem vagy alacsony, telejsen normális, átlagos női magasság. Az alacsony az a 160 cm alatti.

2012. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy szűkebb sötét kék farmerre gondoltam, fehér dzsekivel és fehér sport cipővel..( [link] )Inkább a kiegészítőkön gondolkodom van mindenféle sálam meg fülbevalóm, mindenféle színben.. Akkor a zöld jól megy a vöröshöz?
2012. nov. 16. 10:11
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát engem ezzel nem büvölnél el,nem azt mondom hogy koktélruha kell,de azért ennél csinosabb.Vastag cicanadrág vagy harisnya,de ha farmer lehetőleg az is testhez álló,csizma ha bírod benne a sétálást lehet egy kicsit magasabb sarkú,egy alá öltözet lehet akár body,az a lényeg hogy ne fázzál,egy hosszított vastag felső és egy megfelelő kabát.
2012. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát én sport cipőben nem mennék randira az tuti. Valami lapos csizma ha nem birod a magas sarkút de semmiképp nem sport cipő. Ahhoz ráadásul nem is tudsz igazán kiegészítőket felvenni....

Találkozattok már személyesen vagy netről ismered? neki milyen a stílusa?

2012. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de nekem sem tetszik ez a sportcipő randira. Én is inkább csizmára szavazok, ha lehet, nőiesen lehet elbűvölni a férfiakat :) Ha vörös a hajad, akkor valóban a zöld kiváló választás, mert a komplementer színek, erősítik egymást. Nézzél esetleg egy szép sálat, fülbevalót, ami tetszene neked, valami szép fenyő zöld szín biztos nagyon jól fog állni, én biztos megpróbálnék egy fenyőzöld ruhát a helyedben :)
2012. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a sok segítséget.. Igen nekem is eszembe jutott a cicanadrág meg csizma párosítás, csak az a baj, hogy egyetlen fekete csizmám van, ami sajnos mivel a lábam aránytalanul vékony cicanadrágban ha nem farmert veszek fel nagyon eláll a szára. Vagy az nem gond? A másik, hogy sajnos van fehér, barna és kék kabátom, de egyik sem túl nőies félek nagyon elütne a csizmától.. Most azon gondolkodom, hogy van spórolt pénzem és karácsonyig még kapok fizut, szóval lehet ideje lenne befektetnem egy új csizmára és kabátra.. Így akkor módosítom a kérdést egy kicsit.. Vannak fekete cicanadrágjaim, hosszabb divatosabb pulcsijaim.. Milyen új csizmát és kabátot vegyek, amik passzolnak egymáshoz, jó a nagyon vékony vádlimhoz és nőies benyomást kelt?
2012. nov. 16. 11:38
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, találkoztunk már személyesen, ez lesz a második randink vagy nem is tudom, csak közvetlenül az első után elutazott hosszabb időre és most jön haza. Félek, hogy azon az egy randin, bár minden jól ment,de nem hoztam a legjobb formám.. Szeretném meglepni most és elérni, hogy mikor találkozunk azt mondja hűha, szóval meg tudjam fogni és több lehessen belőle..:) Ő inkább a sportos kategóriába tartozik.. ( [link] ) Farmerket hord általában, ingekkel, vagy pólókkal és kissé sportosabb pulcsikat, pl a képen lévő kapucnis pulcsihoz hasonlókat.. (Nem ilyen nagyon bő rapper fazonra kell gondolni)
2012. nov. 16. 11:51
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem az nem olyan gáz ha eláll egy kicsit, az edző cipő sokkal rosszabb. A kabátot igy látátlanban megnit nem lehet eldnöneti menne e hozrá.
2012. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
hozzá
2012. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!