Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik kabátot válasszam?

Melyik kabátot válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Találtam az egyik üzletben egy jó kabátot, ami nagyon megtetszett, és fel is próbáltam, az L-est úgy látták rajtam ,hogy kicsi, és ha a kezem előre nyújtottam akkor kicsit feszült a hátamon, de épp, hogy nem volt rövid. Az XL-esre azt mondták, hogy jó, de én viszont bőnek éreztem, a kérdés az, hogy ha volt rajtam egy vastagabb pulóver, és épp hogy megfelelő volt az Les mérete, akkor az elég, v szükséges e az, hogy kicsit nagyobb legyen. Az apukám ezzel indokolta, hogy egy télikabátnak kicsi bővebbnek kel lennie. Köszi a válaszokat!



2012. nov. 14. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
én lehet hogy inkább az l-leset venném, mert pl ha egy kabát/felső nagy rám, a vállánál mindig szokott látszani, hogy nagy. de ahogy te érzed, ne hallgass másra.
2012. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az. Én is azt modnom, csak a hátamon feszül 1 kicsit ha előrenyújtom a kezem, az nagy gond?:D Nem olcsó kabátról van szó, és így hosszabb időre venném. 2-3 év.
2012. nov. 14. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Te tudod hogy mennyire öltözöl alá egy kabátnak.

Szerintem az sose jó ha feszül. Én a nagyobbat venném meg.

2012. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!