Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 44-es női tűsarkú jó egy...

44-es női tűsarkú jó egy 44-es férfi lábra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen cipő, vannak olyan cipők, amiknek keskeny a lábfej részük, a nőknél ez nem gond, mert a legtöbb női cipő ilyen, viszont a férfiaknál a láb hozzászokott a széles cipőkhöz, így elég nehéz lenne belegyömöszölni :D
2012. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jó rá. Ahogy előttem is írták: a női cipők közt sok olyan van, amit a keskeny, kecses női lábakra szabtak, így bár a hossza alapján jó lenne az erősebb férfilábra, sajnos a fej szélessége miatt nem megfelelő. Sőt, van, hogy a boka sem fér el benne sehogyan. A legjobb megoldás a próba lenne, de ez ugye akadályokba ütközik (a cipőboltban kicsit hülyének nézik azt a férfit, aki tűsarkúban tipeg), úgyhogy érdemes a férficipőről méretet venni és azzal próbálkozni a tűsarkúknál. Érdemes lemérni a hosszt, illetve a fej szélességét és olyan cipőt választani, ami ennek megfelelő. Valószínűleg inkább a szélességgel lesznek bajok, tehát lehet, hogy pár számmal nagyobb cipő kell majd - bár már a 44-es női cipő is eléggé ritka, a nagyobbak meg szinte csak a mesékben léteznek.
2012. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld fel!
2012. nov. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 43,5-44 es női lábam van.Nincs ilyen méretben,max 42 esben.Csináltatni kell.
2012. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Itt az a kérdés, hogy férfi létedre miért akarsz tűsarkút próbálgatni?
2012. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akad azért ilyen méretű női cipő is, csak ritka. Eddig életemben egyszer, egy debreceni boltban láttam ilyen nagy női cipket, ott volt szerencsém 46-os tűsarkú csizmához. Mondjuk az már az "ilyen jószág nincsen is" kategória.
2012. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még nem láttam 44-eset
2012. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!