Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért természetes ha egy nő...

Miért természetes ha egy nő nadrágot hord, és miért nem az ha egy férfi szoknyát?

Figyelt kérdés
Ez szerintem igazságtalan. A nők mindent csinálhatnak ami férfias, de ha egy férfi csinál valami nőieset akkor bu..zi.
2009. aug. 14. 00:32
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát akkor hordjál szoknyát és örülj magadnak, elég hülye egy kérdés:)) má bocs
2009. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarok szoknyát hordani. Egy nő akkor miért akar nadrágot? Neki miért nem égő, ahogy nekünk lenne férfiaknek a szoknya? Miért alakult ez így?
2009. aug. 14. 00:55
 3/10 A kérdező kommentje:
férfiaknek:férfiaknak
2009. aug. 14. 00:55
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez nem igazságosság kérdése. A nők sem csinálhatnának meg mindent, ami férfias, ha a fene nagy emancipáció közepette megvolna még az arányérzékük és működne a jó ízlés. És éppen így a férfiak is, jó lenne, ha megőriznének még valami keveset a mértéktartásukból. Szeretnék olyan világban élni, amikor a nők megmaradnak nőknek és a férfiak nem válnak nyálas nőhibridekké, hanem megmaradnak igazi férfinak.
2009. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert ha két barátnő kézenfogva sétál, azt megtehetik, nem nézik egyből leszbinek őket, viszont ha két fiu csinálná ezt, egyből b*zinak néznék őket.
2009. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A háború előtt csak a különc úrinők jártak nadrágban.Még a teniszruha is nadrágból és fölötte szoknyából állt.A háború után a nők legtöbbje munkába állt.Először csak melegítőt vettek fel,volt aki a szoknya alá.Melegebb volt,és a gépek mellett,vagy ahol sokat kellett hajolgatni praktikusabb volt.Akkor még a nők nem mutogatták a bugyijukat stb.A csak nadrágviselet a 60-as évektől kezdett el általános viseletté válni,de csak a munkahelyen,társaságban nem. ( a csizma viselet sem volt azelőtt divat).Amikor a farmer megjelent,azóta pedig nemcsak praktikussági okból viselik,hanem divatból.
2009. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 e-ditta válasza:
54%

A nadrág elsösorban kényelmesebb volt a munkában, különösen, fizikai munkánál, illteve télen egészségesebb, ha nem fázik fel egy nö, márpedig egy szoknya sose melegit ugy, mint egy nadrág. Régen nem volt téma, mert a nök otthon dolgoztak és senkit se zavart, ha kicsit kilátszott a combjuk, ami idegenek elött azért nem volt szokás.

Régen - rómaiak - a férfiak is szoknyaszerüséget hordtak, de aztán rájöttek, hgy a nadrág praktikusabb.

Egyébként egy férfi szoknyában minden csak nem esztétikus - szörös lábak - vagy tényleg nöies, ha borotválja. (Azt meg el se lehetne képzelni, hogy aligminiben járjanak...) Semmi elönye nem lenne, legalább is én nem látok ilyet.

2009. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nők régen miért nem dolgozhattak? Miért nem szavazhattak? Miért nem volt semmi joguk?
2009. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az régen volt. Én a mai dolgokról beszélek. Kicsit úgy érzem néha hogy átcsúsztunk a ló másik oldalára, azaz nem hogy kevesebb hanem több dolgot csinálhat/kell megcsinálnia ma egy nőnek mint egy férfinak. Sajnálom a mai gyerekeket. Régen az anya otthon volt a gyerekével,sokat tudott foglalkozni vele. Volt ideje az alapvető viselkedési normákat megtanítani a gyerekének. Ma ha egy család meg akar élni, ki akarja fizetni a rezsit, a lakáshitelt, dolgoznia kell. Tudom. De ne csodálkozzunk hogy ilyenek a mai gyerekek, amikor kb. egy fél órát találkozik este az anyjával, akinek akkor az a legfontosabb dolga hogy beessen az ágyba. Milyen gyerekek lesznek belőlük? Akik a Tv-n, számítógépen nőttek fel? Iskolában leköpik, megverik a tanárt. Mit csinálnak majd a munkahelyen? Ott is ezt? És ki lesz érte a felelős?
2009. aug. 14. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
jaj istneem, akkor vedd rá az sszes nőt,hogy ne vállaljon munkát,ne legyen karrierje, keressen egy gazdag férjet és éljen boldogan.
2009. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!