Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti ilyen időben már télikabáto...

Ti ilyen időben már télikabátot vesztek vagy csak még valami átmenetit?

Figyelt kérdés
Mint ami ma is van. Eső, szél, és estefelé már elég hűvös, de napközben 10 fok körül.
2012. nov. 12. 14:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nincs átmeneti kabátom, úgyhogy a télit hordom, és alá csak vékony pulcsit vagy hosszú ujjú felsőt veszek. És ahogy hidegebb lesz, annál több réteget, meg vastagabb pulcsit veszek majd alá.
2012. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Télikabátot! Már 2 hete azt hordok, alá valami vékonyabb pulcsi és úgy pont jó!
2012. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az átmeneti ballonkabátomban nagyon fázok, főleg, ha reggel 6-kor megyek a buszhoz, úgyhogy már egy ideje a téli szövetkabátomat viselem (bár télre van hozzá belerakható bélés, szóval ez egy átmenet az átmeneti kabát és a télikabát között). Bár van egy bundám, ami nagyon vastag, de az még nem volt rajtam, ha nagyon hideg lesz, azt veszem fel, nem a szövetkabátot.
2012. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem olyan komfortos kabátom van ami kiszolgál Télen, Tavasszal, tehát nincsen külön télikabátom, bárhova megyek bolt kivételével, ezt veszem fel

20/F

2012. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Téli.

Elfér rajtam, nem meleg.

2012. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én még az átmeneti kabátaimat hordom, csak vastag pulcsit veszek hozzá + derékmelegítőt.
2012. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap már felvettem a szövetkabátom, de csak vékonyabb felső van alatta.
2012. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!