Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vesztek 1-2 év körüli...

Hol vesztek 1-2 év körüli kisfiatoknak ruhákat?

Figyelt kérdés

Éppen kabátot keresek a 17 hónapos kisfiamnak. Végig jártam a hipermarketeket, de nincs. Kislány cucc rengeteg van, de kisfiú alig. Brendon és egyebek kizárva, horror áraik vannak.

Akkor hol találhatnék baba rucikat????



#babaruhák elfogadható áron
2012. nov. 10. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly mamával voltunk turkálóban tudom rosszul hangzik de nem egy cuccot vettem magamnak és pár hónapos kisbabának BONTATLAN csomagolásos rucikat. :)
2012. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ige, a turikban is lehet jó cuccokat találni. Szoktam én is, de persze mikor kimondottan egyféle holmi kell, akkor nincs.
2012. nov. 10. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:

KIK, H&M, C&A - itt szoktam jó kisfiú ruhákat találni, ebből a kik a legolcsóbb.

a C&A-ban most hétvégén Joy újságos kuponnal -20% kedvezmény van, érdemes szétnézni


Amúgy még a vaterán, teszveszen szoktam, de kabátot kimondottan nem, mert azt próba nélkül nem érdemes venni.


Múlt héten voltam az Ázsia centerben, és ott is van választék kiskabátokból, overálokból, de azt néztem, hogy nem sokkal olcsóbb, mint pl egy H&M-es. Azért ott is lehet jókat kifogni és lehet alkudni.

2012. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a KIK eszembe sem jutott. Már holnap szét is nézek.
2012. nov. 10. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Huckleberry- Andrássy út
2013. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!