Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettetek már táskát neten? Ez...

Vettetek már táskát neten? Ez hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 9. 09:43
 1/5 anonim válasza:

Az eleje nem rossz, de nekem a hátulja nem tetszik.

Attól függ milyen a stílusod, milyen ruhához használod.

Én a taskamania.hu-n vettetem régen egy csodaszép táskát, ami sajnos mára már tönkrement, és a honlapon is egyfolytában azt írja ki, hogy hamarosan újra nyitnak, de azóta sem történt változás.

Én szoktam neten vásárolni, de tény, hogy a képen mindig szebbnek tűnik minden, mint a valóságban.

2012. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

olcsó hatást kelt ez a táska szerintem,kicsit olyan kínais beütése van.

Nem rossz amúgy.

2012. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hú szerintem borzasztóan ízléstelen
2012. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem nagyon jól néz ki! És a hátulja kit érdekel, mikor ilyen eleje van??? :)

Hasonlót láttam pár napja a David Jones üzletben, ha nem pont ilyet, szóval ha meg ugyanaz, akkor főleg még minőségben is jó és árban is rendben van szerintem.

Ha gondolkozol azon, hogy megvedd, szerintem nyugodtan, mert tök egyedi :) Én is vettem már neten táskát és nem csalódtam, szóval hajrá!

2012. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha már ezen az oldalon nézelődsz, nekem pl. jobban tetszik ez a táska:

[link]


de alkalomtól is függ persze...

2012. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!