Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz vagy inkább jó dolog...

Gáz vagy inkább jó dolog turkálóba járni ruhákért?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon helyes dolog, nem csak, hogy óvjuk a környezetet mert újra használja valaki a ruhát de kellően jó áron hozzá lehet jutni és Magyarországon nem is kapható márkákra lehet rábukkanni. Mióta felfedeztem a turkálók világát, mindig izgatottam várom, hogy mit fogok találni magamnak és ez boldoggá tesz! :)
2012. nov. 6. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

"nem csak, hogy óvjuk a környezetet"


Miért a a ruha az veszélyes hulladék? xD

2012. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak, miért lenne, attól még hogy előtte valaki hordta nem lett rosszabb az a ruha. Legalábbis én még nem vettem olyan cuccok turiban, ami használtnak nézett volna ki... szeretek turiba járni, mert nem csak a mai uncsi divatcuccokat árulják. A boltokban sose találok nekem tetsző ruhákat. Mind egyformák. Turiban nem így van.
2012. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedved Kérdező!


Szerintem nem gáz turkálóba járni, bár eleinte annak tűnhet. Az olyan turkálókat nem kedvelem ahol tényleg szó szerint túúúrni kell, viszont ahol szépen kategóriákra osztva vállfán vannak a ruhák azokkal nincsen gondom.

Én az angol használt ruhásokat nagyon kedvelem, mert csomó egyedi ruhadarabra leltem már itt, amit mindenki dicsér. Néha még tiszta új ruhákat is kifogtam, amin megvolt a címke, persze sokkal olcsóbban. :)

ÉShát igen, sosem tudhatod milyen ruhadarabot találsz majd legközelebb, én már-már függő vagyok. :)

2012. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Se nem gáz, se nem menő.
2012. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Penszy ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó dolog,egyáltalán nem tartom gáznak,és mindig valami szupi cuccot találok,szerintem én is függő vagyok.Mindig alig várom már a hétfőt,mikor jön az új árú,milyen kincsre fogok bukkanni.:)
2012. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Abszolút nem gáz, csak van aki elvből nem vesz fel olyat amit más úgymond levetett. Sok jó cuccot lehet találni, csak alaposan ki kell mosni és kész :)
2012. nov. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, van, akinek ciki, van, akinek nem. Nekem nem az. Nyilván meg kell találni azokat a turkálókat, ahol nem a kinyúlt, kibolyhosodott, kutyának sem kellő rongyokat próbálják az emberre rásózni. Rengeteg hely van, ahol újszerű ruhákat lehet venni, sőt olyan is, amin még az eredeti árcetli is rajta van. Én főleg az ár miatt turkálok (lassan már a kínaiban is 2000 felett van egy sima, rongy anyagból készült rövidujjú felső, amikor turkálóban 3-400 Ft-ért is lehet kapni) meg amiatt, hogy amit itt kapok, az tuti nem fog velem szembejönni az utcán, és nem feltétlen kell az aktuális tömegdivat szerint öltöznöm, ha nem vagyok egy krőzus. Ja, meg a turkálókban a ruhák többsége kb. annyiszor volt emberen, mint amennyiszer egy nem használtruha-kereskedésben felpróbálták azt a bizonyos fogason lógó darabot...
2012. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, akit nem zavar, hogy a ruhákat már más hordta, annak tényleg jó üzlet ott vásárolni. Olcsón meg lehet kapni mindent, és tényleg jó környezetvédelmi szempontból is. :)
2012. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz,olcsó,és régi darabok vannak ott.A régin azt értem,hogy a márkás boltokban már nem nagyon lehet olyanokat találni.Én turkálóban találtam meg álmaim felsőjét és cipőjét (Converse) olcsón.
2012. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, viszont én sosem vásárolnék turkálóban, de semmi bajom nincs vele, ha valaki szereti és vásárol ott.
2012. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!