Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok olyan harisnyát...

Hol tudok olyan harisnyát venni ami nem ér fel a nyakamig (vagy tovább. )?

Figyelt kérdés
Vagy minden harisnya ilyen?

2012. nov. 4. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minden harisnya ilyen :D
2012. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és ti hogy szoktátok ezt megoldani?

én általában lehajtom, de szeretnék felvenni egy olyan kis ruhát amin keresztül átlátszódna, hogy le van hajtva

megoldás?

(amik a calzedonia-ban vannak harisnyák is ilyen nyakig érőek?)

2012. nov. 4. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem minden harisnyanadrág ilyen.


Amelyik ilyen, azt úgy lehet megoldani, hogy felülre veszed a bugyit, és a harisnya derekánál visszahajtod a harisnyanadrágot. Így nem látszik ki és nem csúszik le!

Létezik olyan harisnyanadrág ami kifejezetten "csípő" harisnyanadrág: azaz a nadrág része nem jön annyira fel! A kulcsszó az, hogy "HIPSTER", vagy "VITA BASSA". Ha ez van ráírva, akkor azt simán hordhatod csípő szoknyával vagy nadrággal!


A Calzedoniában is van ilyen, de máshol is gyakori, körül kell nézni pontosan!


Egyébként télen én pont azt szeretem amit magasabbra fel tudok húzni! Persze nem a nyakamig, de van olyan ami a mellemig felér!


[link]

2012. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, ez igazán hasznos volt, nem ismertem eddig ezeket a kulcsszavakat!:)
2012. nov. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!