Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy duci csajnak mit illene...

Egy duci csajnak mit illene felvenni szalagavatói bankettre?

Figyelt kérdés

én nadrágba gondolkoztam, mert szerintem eléggé feszélyezve érezném magam egész vacsora alatt szoknyába, meg utána el is megyünk még az osztállyal valamerre, na meg már elég hideg is lesz november végén,hogy ott az utcán ruhácskába flangáljak.


nem lenne gáz mondjuk egy fekete nadrágba menni, egy magassarkúba, meg egy elegánsabb felsőbe?


2012. nov. 2. 22:59
 1/2 anonim válasza:
Először is attól függ te mit nevezel ducinak. Jó párosítás amit te mondasz, ha ezt választod, a nadrág mindenképp legyen egyenes szárú, és a magassarkúval egyszínű, hogy karcsúbbnak tűnj, főleg ha a lábaid is vastagok. Ha a kosztümnadrágtól nem érzed magad feszélyezve. Viszont vedd figyelembe, és kérdezd meg a többieket, hogy mibe lesznek, mert ha mindenki ruhába lesz, lehet majd attól fogod majd magad ramatyul érezni ha te leszel majd egyedül nadrágban. Viszont a duci lányok is nagyon jól néznek ki ruhában. Ha hideg van, harisnyát is lehet húzni. Persze, nagyon oda kell ügyelni a variációra, hogy együtt jól mutasson.
2012. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy szalagavató mégis csak szalagavató!
2012. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!