Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek ilyen alkalomra föl?

Mit vennétek ilyen alkalomra föl?

Figyelt kérdés

Lakodalomra vagyok hivatalos.Párom unokatesójának a lagzija lesz.Miben mennétek ruhát illetően?

Az a baj h alacsony vagyok és nem éppen vékony :)


2009. aug. 11. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Pl. fekete elegáns nadrág sötétkék, vagy sötétlila blúzzal. Ha alul van több felesleg rajtad, akkor aranyszínű, krémszínű,szóval világosabb blúzok is szóba jöhetnek. Fekete felsőt ne vegyél fel, annak ellenére se,hogy slankít, mert az már túl "gyászos" lenne erre a vidám alkalomra. Pirosat sem ajánlok,mert az egy kicsit kihívó szín, de ha szereted, akkor egy mélybordóval már nem lőhetsz mellé, szóval a te színvilágodtól függ. Ha nem vagy vékony,de azért arányos az alkatod,akkor egy mintás elegánsabb egyberuhát is el tudnék képzelni. A lényeg,hogy erősebb anyagból legyen és ne legyen átlátszó, és a színekre az előbbiek vonatkoznak. Egyébként a blúzt egy térdig érő fekete vagy sötétszürke szoknyával is el tudom képzelni, mert sok kicsit ducibb nő nem meri felvenni, de ha egyszer mégis megteszi rájön,hogy ez az a szoknyahossz,ami még neki is jól áll.
2009. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!