Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bőrkabát mennyire meleg...

A bőrkabát mennyire meleg télen, kemény hidegben?

Figyelt kérdés

Venni akarok egy hasított bőrkabátot. Olyan, hogy van benne egy kis bélés is, nem mondanám vastagnak. Az elejében pedig van egy belecipzározható kapucni is. A súlya meg van, szal jó tömör. Azt nem tudom, hogy fogok-e fázni benne. Ált póló és egy pulcsit szoktam felvenni nem a vastag fajtából és kabát. Szövet kabátom van, volt és az jó meleg volt télen, bár kemény hidegben és szélben azon is átfújt a szél. Szóval akinek van tapasztalata kérem ossza már meg velem.


Ilyesmi:


[link]


Köszi



2012. okt. 24. 19:42
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


Meg ez

2012. okt. 24. 19:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Több olyan ismerősöm is van, akik annyira szeretik a bőrkabátjukat, hogy kötött pulcsival simán áttelelnek benne. Ezek a kabátok egészen melegnek néznek ki, valószínű nem lesz rá panaszod. Bár szerintem jobb döntés olyan kabátot hordani télen, ami kicsit hosszabb, úgy kevésbé fújja át a hideg szél.
2012. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan jól néz ki :) Ez a baj :D De meg van még a szövet is am, szal nagyon kemény tél lesz bevetem. De bizonytalan vagyok, méreg drága.
2012. okt. 24. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!