Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ronda a lányokon a...

Tényleg ronda a lányokon a bakancs?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy rózsaszín bakacsont (hasonlít az acélbetétesre), de anyumék szerint gusztustalan és nem az én stílusom. Nem néznek le az emberek az miatt ha veszek?
2012. okt. 23. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A rózsaszín az elég ronda. A normális színű nézhet ki jól is egy lányon, ha van hozzá egy vagány csajos stílusa. Egy mai divatos csajszin nem nyerő.
2012. okt. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ilyen? Ez mr.martens :)


Nekem semmi bajom azzal hogy ha valaki olyan ruhát,cipőt húz fel ami kicsit kitűnik a tömegből.Vannak olyan emberek akik képtelenek elviselni azt hogy ha valaki kicsit is kilóg.Én is eléggé egyedien öltözködök.Nem másolok semmit.És igen kilógók a többiek közül mert tényleg más.

Mindig lesznek olyan emberek akiknek nem fog tetszeni az hogy mit veszel fel.És olyanok is akik irigyelek majd azért hogy mersz más lenni.

Szerintem vegyél.Az számít hogy jól érezd magad.Akinek nem tettszik ez a bakancs az nem hordja,ennyi.Nem tilthatja meg egy idegen hogy mit ne vegyél fel.

2012. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hasonló! Koszonom szépen:)
2012. okt. 23. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva szerintem is gusztustalan...(de én a rózsaszíntől eleve rosszul vagyok...)

Viszont az acél betétes bakancsokkal semmi bajom sincs...nekem is van kettő (ők feketék, bár leltem még szépeket...pl fekete-bordó, fekete-fehér, sima fehér...de sajnos annyi pénzem nincs, a fekete meg jól kombinálható)

Szóval szerintem, ha neked tetszik sz*rd le a többit! :)

17/L

2012. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!