Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télre milyen cipőt és sapkát...

Télre milyen cipőt és sapkát vegyek?

Figyelt kérdés
A stílusom nőies. Tavaly és tavalyelőtt magassarkú bokacsizmát vettem. Hasonlítottak egymásra, mind a 2 fekete volt. Idén már valami laposat szeretnék, mert rossz volt a hóban és csúszós úton rohanni a buszhoz. Csinosat szeretnék, ami megy a fekete szövetkabátomhoz. Sapkát is olyat szeretnék, ami megy a kabátomhoz. Mit ajánlotok?

2012. okt. 22. 12:43
 1/5 A kérdező kommentje:
17/L
2012. okt. 22. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:

hmmm... nálam teljesen mások a követelmények.

1. legyen kényelmes

2. legyen vízálló.

3. tartsa a hőt. (tehát legyen meleg)

4. legyen vastag a talpa, esetleg gumírozott, mélyen barázdált. (hogy ne csúszon)


Ennél alább nem adom és igazából nehéz ilyen téli cipőt találni, mert a legtöbb inkább a divatigényeket elégíti ki. Valahogy manapság ritka, ha egy cipő egyesíti a formát a funkcióval :(


De ami nyert:

[link]

2012. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hosszú szárú lapos talpú csizma is lehet npies, pl ha fűző/csat vagy valami hasonló dísz van rajta...

Nekem egy magassarkú fűzős, és egy lapos talpú csatos csizmám van (nem is veszek újat, mert ezek még jók)...sapkára ötletem sincs, mert azt nem szoktam hordani...

17/L

2012. okt. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

őő. leginkább télit, és olyat ami tetszik.


de most komolyan. indulj shoppingolni, nézz szét, csak találsz egyedül is olyat ami tetszik, nem?:D

2012. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél mindenképp ami bőr/műbőr és van sarka. Utálom azokat a csizmákat, amiknek annyira vékony a sarkuk, hogy pár hét után már teljesen elkopik. A Deichmannban nézz szét :)

Ezek a sapik nagyon cukik : [link] [link] és tuti mennek a kabidhoz :)

2012. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!