Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan webáruház, ahol...

Mara Acoma kérdése:

Van olyan webáruház, ahol olcsó ázsiai ruhákat árulnak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amik a kínai boltokban, ázsia centerben van. Vagyis filléres ruhák-cipők,hamis márkás cuccok. A google nem nagyon akar segíteni:-)

2012. okt. 22. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is filléres ruhák, és nem hamis-márkásak, de nagyon jó ár-értékű ruhákat tudok ajánlani.

[link]

Itt viszonylag jó áron egész jó minőségű cuccokat lehet beszerezni. Nem a legolcsóbb, de tartósak, és egész jó cuccok is vannak.

Én itthonra pedig a Lidl-ből szoktam ruhát vásárolni magamnak. Bár nem a legolcsóbb, de nagyon jó minőség, itthonra is kitart egy pamut nadrág vagy felső több évig úgy, hogy pl. a nadrágot minden nap hordom, és csak hétvégén van kimosva, mindez 2500 Ft-ért. Nem nyúlik, nem bolyhosodik, mint a régi piacos nadrágok. Azt aláírom, hogy a Lidl-s ruhák nem a legjobban néznek ki, utcára nem venném őket fel, de otthoni viseletnek tökéletesek és tartósak.

2012. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

A hamis márkás cuccokról meg az a véleményem, hogy amelyik nagyon olcsó, azon látszik is, hogy hamis.


Vannak nagyon jó minőségű hamisítványok, de azokat nem adják olyan olcsón. Például egyik nap hamis Diesel Only The Brave-t akartak eladni nekem 4000 Ft-ért, eredetileg 15.000 Ft körül van. De miért vegyek hamisat 4000 Ft-ért, amikor más eredeti parfümöt kapok ennyiért és kicsit többért, pl.:

ez egy nagyon jó fiatalos illat:

[link]

vagy ez is egy nagyon jó, és nagyon erőteljes illat:

[link]

Szóval inkább az olcsóbb, de eredeti termékre szavazok, a hamis termékeket szerintem érdemes hanyagolni.

2012. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:))) kicsit fura, ha pasi illatom lenne :DD Lány vagyok :D
2012. okt. 22. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, azt nem írtad, hogy lány vagy. De nem is ez a lényeg, ez a parfüm csak egy példa volt, hogy inkább olcsóbb márkás eredeti terméket javaslok, mint drágább márka hamis változatára :)
2012. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez így rendben is van, csak nekem a ruhák lennének fontosak:) Pl olyanra,hogy nadrágok pár100 forintért, amit tovább lehet értékesíteni kicsit drágábban stb... Ha érted. Valami nagyker félét, ahol sok minden van fillérekért, mint a kínai piacon.
2012. okt. 22. 15:52
 6/6 anonim válasza:
62%
Bérelj egy kamiont. Menj ki hamburgba. Keres egy ázsia ruha kereskedelemmel foglalkozó céget és vegyél egy tőlük egy kamionnyi ruhát. Vámold le és hozd be magyarországra. Így lesz a legolcsóbb és így tudod a legnagyobb hasznot le akasztani.
2012. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!