Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Burberry mintás sálat hol...

Burberry mintás sálat hol tudok venni? Annyi emberen látok ilyet, és nem hiszem hogy mindenki eredeti burberry boltba vette, viszont egy boltba se láttam még hasonlót se. :S

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A westend legalsó szintjén nézz be a kis noname boltokba, ott szoktak lenni ilyen utánzatok ;)
2012. okt. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vatera.hu
2012. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de boltba nem láttatok ilyet?? Nyíergyházán nincs valyon?? :S
2012. okt. 25. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
és azért akarsz magadnak kamu burberry sálat, mert mindenkinek van? :D
2012. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kell mert tetszik -.- ezt csak azért mondtam hogy nem értem hol vették amikor majdnem mindenkinek van ilyenje de én sehol nem találokilyet.
2012. nov. 10. 16:35
 6/6 anonim válasza:
Na hát itt én is mindenkin ilyet látok... Nekem is tetszik de én nem vennék ilyet, mert ez is csak egy társadalmi szimbólum jelenleg... Pl.: A suliban csak a plázap****nak van. És az meg szánalmas hogy valaki kamut vesz azért hogy beilleszkedjen a sorba... Egy átlagembernek nincs pénze eredeti Burberry sálra.
2012. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!