Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna csizmához milyen színű...

Barna csizmához milyen színű ruhákat (felsőket) lehet felvenni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy barna csizmát, de nem tudom, hogy megvegyem-e mert ehhez ugye nem tudok mindent felvenni, mint a feketéhez. Milyen színű felsőket,ruhákat hordhatnék hozzá?
2012. okt. 16. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Fehér, rózsaszín, , zöld, szürke, melange szürke, sárga és földszínek minden mennyiségben.
2012. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kabátod mindenképp hasonló színű legyen, a naci (ez látszik a legjobban ha kabiban vagy) pedig olyan, amit az 1. írt.

A barny csizmáhozm még a világos színű farmer is megy.

2012. okt. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még a sötét kék és a bordó is nagyon jó hozzá!
2012. okt. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kabát nem lehet fekete?

Köszönöm:)

2012. okt. 17. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mondanám éppen a favoritomnak, de szerintem mindent lehet, ha összhangba hozod.. Apró igazításokkal javíthatsz rajta, pl. ha fűzős a cipő akkor fekete fűzőre cseréled a meglévőt, de ami még ötletesebb, ha a kabátra teszel valami közömbösítő kiegészítőt. Lehet az egy kabátra tehető barna-fekete műszőrme gallér/barna öv. De kép hiányában nehéz tanácsot adni. Ha teszel fel, szívesen segítek.
2012. okt. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!