Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha valaki úgy öltözködik...

Gáz, ha valaki úgy öltözködik és jár az utcán, mint Slash?

Figyelt kérdés
Hosszú göndör haj, cilinder, nadráglánc

2012. okt. 16. 20:07
 1/10 A kérdező kommentje:

+ napszemcsi.

Elsősorban rockerektől kérnék választ.

2012. okt. 16. 20:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen. magadat add, ne akarj utánozni másokat, mert röhejes.
2012. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez aranyos:) Rákerestem, nem vészes az öltözködése:) Én amúgy nem vagyok rocker:D
2012. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én sem vagyok ugyan rocker, de a gunst azért nyilván szerettem. ha valakit nem gáz utánozni semmikor az Slash! és szerintem az ő stílusa most pont menő. mondjuk a cilinder kicsit meredek... a cigit meg csak úgy szívhatod, hogy nem nyúlsz hozzá kézzel! :)
2012. okt. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, ha neked ez tetszik és úgy jól éreznéd magad, csináld. bár a cilinder miatt megfognak bámulni, az biztos:)
2012. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz! És tényleg az ő stílusa most nagyjából pont divatban van. (bár ha jól gondolom ez annyira nem szempont) Ha velem szembe jönnél az utcán még az is lehet, hogy rád vetném magamat mert imádom az ilyen stílusú rocker hapsikat :D


19/L

2012. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én továbbra is azt mondom, hogy gáz. legyen meg a saját egyéniséged, igenis gáz valakit (bárkit) utánozni. és én viszont rockerként írom, aminek pont az lenne a lényege, hogy nem követsz valakit birkaként.
2012. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

3-as vagyok


Re: #7 -es

És ha elismerésből?

2012. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zakuro-chen válasza:
Szerintem menő inkább mint gáz :)
2013. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hmm... ha csak úgy elkezdted utánozni, az elég semmitmondó.

Slasht nem (csak) a jellegzetes göndör haj, cilinder meg bőrcuccok - egyébként utcán azért ő sem így jár - teszik Slash-sé, hanem az egyénisége és a tudása.

Szóval ha az egyéniséged is nagyon hasonló, és mondjuk gitározol is, akkor annyira nem gáz, de ha csak majmolod a külsejét az olyan... semmilyen.

Mondom úgy, hogy imádom őcilinderségét :)

21/L

2013. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!