Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vácon hol lehet ruhákat...

Vácon hol lehet ruhákat vásárolni? Jó áron, és nem túl gagyi minőséget.

Figyelt kérdés
A tescot, illetve mellette a Kik-et tudom, de valahol a városban hol találok ruhaboltokat? Most konkrétan farmert szeretnék venni.
2012. okt. 15. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én, mint váci, szintén ezzel vagyok gondban. Van itt két lehetőség: kínai vagy 30ezres farmer. Szóval inkább Pestre szoktam húzni az ilyen ruházati ügyek miatt.

Na de, hogy ne legyek annyira negatív. Ami szerintem annyira nem gagyi, az a Kína Center (vagy mi a halál az, ami a Fehér Galambnál nyílt a főút mellett), legalábbis farmer terén. Tavaly ilyen tájt találtam egy olyan farmernacit, hogy senki meg nem mondja, hogy az kínai... Nem giccses, nem agyonkoptatott, teljesen korrekt darab. Persze volt hozzá valami béna öv, dehát azt ki is kaptam belőle egyből :D Így 1 év távlatában is kifogástalan állapotban van, nem kopik és nem is feslik. Szóval ki lehet fogni jót is. (Barátomnak is van onnan 1 darabja, az se lett rossz, pedig az is volt mosva jónéhányszor.)

Másik alacsony árkategória, ami nem az a falatkaparóan drága, de szintén kínai-szerűség, az a Lisa. Ami itt a Széchenyi utca egyik sarkán van (a főút meg a Galcsek utca közötti szakaszon, biztos tudod, melyik az). Igaz, az eladók hagynak némi kívánnivalót maguk után, dehát hagyjuk is ezt.

Ami más árkategória, bár nincs is túl jó véleményem róla, esetleg a Mayo Chix. Néha van olyan, ami nem az a csicsás kategória, 10ezerért is ki lehet fogni akár jó darabot. Hátha.

Ezeken kívül a Tescot mondtam volna még. Nekem ennyi tippem lenne, nem a leghasznosabb, dehát nem is vagyunk elárasztva sok lehetőséggel ruha terén :)

2012. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az első lehetőség amit mondtál, az merre van? :) sajnos csak kollégista vagyok, így annyira nem ismerem vácot. A Lisa megvan, tudom hol találom :) Esetleg még azt el tudnád mondani, hogy pesten hol lehet (gondolmo akkor a nyugati környékén vásárolsz) normálisabb minőséget olcsón kapni? :)

köszi szépen!:)

2012. okt. 15. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

:) Ha a Lisától jössz a főtér felé, ott van a faház. Átmész utána a zebrán a túloldara, majd balra a főúttal párhuzamosan. Aphrodité van a sarkon (méterárus), utána azt hiszem Norbi Update, papír-írószer, még talán 1 üzlet és a sárga lesz az a Center. Balra hátul meg a farmerek.

Így utólag eszembe jutott, hogy esetleg a Széchenyi utcai turi is jó lehet (a Rossmannál). Néha bele lehet nyúlni jó darabokba, turik közül ezt ajánlanám.


Pesten pedig Westendbe szoktam menni. Régebben 6 ezerért tudtam venni nadrágot Pull&Bear-ben például. Az is tartós, még olcsóbb kategóriának számít. (Szerintem nem emelték fel az alapdarabok árát.)

Remélem találsz valamit :)

2012. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!