Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ilyenkor így menni esküvőre?

Ciki ilyenkor így menni esküvőre?

Figyelt kérdés
Nem akartam megint új ruhát venni, mivel 1hónap allatt ez a 3ik esküvõ amire hivatalos vagyok. A tavaj õsszel vettem egy koral piros ruhát, amibe tört fehér rész is van. Térdig èrõ, pántos, jòl néz ki. Varattam hozzá egy tört fehér szinü bolerót, és nagy nehezen leltem egy hozzá illô fehér szandát. Egyszer volt rajtam ez az egész. Gondoltam azt venném fel szombaton egy esküvõre. Nappal még elèg jò idô van, este meg terembe lennénk. Ciki a szanda?
2012. okt. 11. 21:03
 1/6 anonim válasza:
dehogyis nem azt nézik
2012. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bizti? Nem fogják mondani, h "nèzd mår azt az idiótàt, nem képes zárt cipôt felhúzni"
2012. okt. 11. 21:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen, dehogy ciki! :) Szerintem egy esküvőre csizmát húzni rosszabb.
2012. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi
2012. okt. 11. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért most már hideg van mezítláb, viszont a harisnya+szandál az ciki. Én inkább keresnék valami elöl zárt cipőt, és akkor tudsz felvenni harisnyát is.
2012. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mind1, hála Istennek hèt ágra sütött a tegnap a nap, ès olyan harisnya volt rajtam, h alig lehetett észre venni a lábùjjamnál.
2012. okt. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!