Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kivágott felsőt és csőnadrágot...

Kivágott felsőt és csőnadrágot szeretnék venni, de hol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sokat fogytam mostanában, egyedül élek budapesten, és mivel a szüleim már anyagilag nem tudnak kisegíteni, viszont szeretnék ugyanúgy öltözködni mint régen, hol tudok olcsóbban mint newyorker, bershka és társai csőnadrágot és kivágott felsőt venni Budapesten? Gondolok itt ilyen kínai meg társaira. De szeretném kikérni a véleményeteket, hol vannak ezek helyileg, lehet ilyet kapni, és mennyiért?
2012. okt. 10. 18:43
 1/2 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2012. okt. 10. 18:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Bemész bármelyik ruhaboltba, kínaiba, és a női osztályon tutira találsz. Én is, és a fiúk 90%-a női csőfarmert hord. A női sokkal olcsóbb, praktikusabb és kényelmesebb is, mert sztreccses anyagúak, és sokkal jobban követik az alakot ezáltal.
2012. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!