Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Már elkezdtétek...

Lányok! Már elkezdtétek hordani a kötött sálakat vagy sem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért, te nem fázás miatt kötöd fel a meleg sálat, hanem, hogy mások hordják-e?

Ma reggel olyan hideg volt, hogy akkor is feltettem volna, ha végigröhög az összes kis egymást majmoló libácska az úton. De sajnos nélküle indultam el.

2012. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én vastag kabátot és harisnyát is vettem fel. a sálam ilyen kockás divat sál. amúgy meg megfáztam.
2012. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem divatból kérdeztem. :) Egyszerűen azért mert reggel én is vettem fel sálat, de csak ilyen őszi vékonyat, viszont hazafele már melegem volt benne. De egyre jobban hűvösödik az idő, és nem tudom mikor váltsam át az őszit a télire. :)
2012. okt. 9. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az időszak, amikor az ember reggel jól beöltözik, és hazafelé meg tele van tömködve a táskája reggeli holmival. Ezt át kell vészelni, majd visszasírjuk, ha nappal is -14 fok lesz. :)
2012. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én még nem:)
2012. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kötöttet még én sem vettem elő. Azt majd csak később :) De nekem délután is szükségem van a sálamra, mert nagyon fázós vagyok. Igaz, a tegnapi idő langyosabb volt, mint a tegnapelőtti, amikor átfújt a szél rendesen. De utálom azt az érzést, mikor a nyakam szabadon van, szóval mindenképp hordok sálat minden napszakban, ilyen időben.
2012. okt. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vaszily katalin válasza:
vékony sejmes sálat.
2012. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 réka112 válasza:
Én már kábé szeptember elejétől viselek,mert kényelmes.Szerintem most már jól benne járunk a sálszezonban ;)
2012. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azért biztonság kedvéért már hordok sálat!!
2012. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!