Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy közöljem anyuval hogy...

Hogy közöljem anyuval hogy lábszár középig érő bőr bakancsot kérek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon szeretem rock,punk,metál és egyébb zenéket és mindezek mellett töb hete szemezek a jobbnál jobb bőr bakancsokkal ám a csavar a sztoriban az hogy anya nagyon szeret velem ugy báni mint az ő pici lányával jobb szeret tüneményes rohákba látni min vadóc és kemény bör ruhákban szóval még is hogy kérjem meg értelmes válaszokat lécci 15/L
2012. okt. 8. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy nem tetszenek a tüneményes ruhák, a vadabb, bőr cuccokban érzed igazán azt h önmagad vagy!
2012. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normálisan mondd meg hogy neked nem azok a cuccok tetszenek amik neki. Te bőr bakancsot szeretnél. De télre ne ilyen bélés nélküli acélbetéteset vegyél, mert abba a lábad is belefagy.
2012. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a katonáknak sem volt bélelt csizmájuk :)
2012. okt. 8. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Lassan 6 éve hordom már ugyanazt az acélbetétes bakancsot, de még sosem fázott benne a lábam. (Ellentétben a ma mindenhol kapható női csizmákkal...)

Amúgy 16 évesen, mikor megvettem a bakancsot, akkor én kértem pénzt cipőre, és egyedül vettem meg, aztán otthon megmutattam. Anyukámnak persze nem tetszett, de Apu mellém állt. Egy idő után megszokják amúgy...

2012. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem nincs apám aki mellém állhatna anyám meg azt sem szereti ha itthon rockot vagy metalt hallgatok arrol hogy buliba menjek hallani sem akar :S viszont lehet az lesz belölle h nyári munka jövőre és abból veszem meg magamnak..
2012. okt. 8. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!