Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyenruha? (iskolába)

Egyenruha? (iskolába)

Figyelt kérdés

Hülyének néznének, ha elkezdenék olyan ruhákat hordani, amik olyanok, mint az egyenruhák? Pl. sötétkék rakott szoknya fehér inggel, az ing gallérjánál egy vékony kendőt masniba kötök, sötétkék kardigánnal, fehér térdzoknival, fekete balerinacipővel. Például. Meg vennék fel persze színes kardigánokat, színes harisnyákat, térdzoknikat, kockás, színes szoknyát, színes inget.De megmaradnék ezen a visszafogott vonalon, tehát nem neon színekkel villognék. Nekem nagyon tetszik ez a stílus, mit gondoltok róla?

16/L


2012. okt. 7. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kis dolgokért is hülyének néznek, hogy az hihetetlen... Ha neked tetszik akkor hord ezeket a ruhákat, és szard le mások véleményét. Úgyis lesz valaki akinek tetszik.
2012. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudok pesten olyan sulit ahol az ünnepségekre pont formaruhát (amit te is írsz: rakott szoknyát) s fehér blúzt kérnek az általános iskolában lányoktól s fiúktól egyaránt. Bár a színes dolgok jobban feldobják a ruházatot, de az nem ünneplő.
2012. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik, de szerintem hülyének néznének :(


20/L

2012. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kéne lesz*rni, hogy hülyének nézzenek. Egyelőre nekem sem sikerült teljesen, pedig jó lenne. :D
2012. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik ez a stílus, lehet, hogy van aki hülyének nézne, de ezt inkább vedd bóknak ;)
2012. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!