Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen ruhákat?

Hol találok ilyen ruhákat?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném! Hol találok olyan üzletet, ahol ilyen moletteknek való rucikat árulnak? Még elég fiatal vagyok, úgyhogy nem kötött sz*rokat akarok hordani, és ezek tetszenek (jó nem mind, de majdnem..) csak nem tudom merre menjek.. ahová eddig jártam alig kaptam magamra valamit, és ebből elegem van, meg abból is hogy szinte minden cuccom a fenekemet meg a hasamat hangsúlyozza ki. tehát nógrád, heves, jász-nagykun-szolnok megye északi, vagy pest megye nógrád megyéhez közeli részén, merre találok olyan boltot ahol árulnak nagy, divatos rucikat? köszi előre is. Pest nem nagyon érdekel, jogsim van de ha nem muszáj bemennem, inkább elkerülöm pestet... tehát a ruhák:

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. okt. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen az alkatod tök midegy mit veszel fel ugyse tudod eltakarni
2012. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül, és ide nem azért írtam hogy a piszkálódást olvassam, abból kaptam már eleget életemben... láttam már egyébként nagyon sok DIVATOS husis nőt, akiről nem üvöltöt hogy nagy a hasa, pedig volt legalább 100 kg... kövér nő is feltud öltözni normálisan, csak nem tudom hova járnak.. ennyit erről... nem az ilyen okosságokra vagyok kíváncsi..
2012. okt. 5. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az ország másik felén lakok de piacon és C&A-ba lehet nagyon nagyon csinos, nőies darabokat venni.

Én speciel a C&A-as nadrágokat szeretem ,mert 2-3 évig nem kopik el a lábam köze, de a kardigánjuk és a tunikás ingük is nagyon tetszik.

2012. okt. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem. köszi :) és árban nagyjából hogy állnak ezek a ruhák? :)
2012. okt. 5. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
őő az árkádban asszem van egy kifejezetten a magad fajta nőknek való bolt ott keresgélj!:) REmélem segítettem! egyébként egyeske ez ténleg bunkósg volt!
2012. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

C&A árak, úgy 20000-2500 között.

Ha szezonális cuccot veszel Pl. nadrág az 7-8000 Ft.

De ha mondjuk még van télen a nyári nadrágból akkor 2500 Ft-ért elvihető.


A kabát Pl. lila bőrkabát pulcsi betéttel (sajnos képet nem találok róla) az volt 18 000 Ft.


De kb ezekre a darabokra számíthatsz:

[link]


[link]


[link]


[link]


Nálam plusz pont a minőség és hogy nagyon kedves az eladó. Az egyik blúz nem volt az áruházukba de egy katalógusból kiválasztottam és hoztak több méretet is, hogy fel tudjam próbálni. :)


Szóval én csak dicsérni tudom.

A piacon kb. feleannyi vagy 2-4000 Fttal olcsóbb az árak, de minőséggel nem vagyok annyira elégedett. Mondjuk nálam főleg a nadrág kérdés necce, mert összeérnek a combjaim. :S

2012. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, az utolsónak főleg. :) nadrágokkal én is sokszor bajban vagyok, a combom miatt, hamar kikopnak és borzasztó idegesítő :S
2012. okt. 6. 08:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!