Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a v-nyakú pulcsik...

Szerintetek a v-nyakú pulcsik b*zisak?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy v-nyakú pulcsit, egy ehhez hasonlót: [link]


De egyre több helyen látom, hogy mennyire b*zisnak tartják a v-nyakú cuccokat, és egy kicsit elbizonytalanodtam. Ja és valami világosszürke vagy fehér pólóval hordanám. Szóval mi a véleményetek? 20/f


2012. okt. 5. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
20 évesen nem b.zis :D vagyis lehet úgy hordani de ha csak simán felveszed nem lesz b.zis.
2012. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Má' bocs haver, de ez inkább sznob, mint b.uzis lenne...


Nem egy V vagy kerek nyak dönti el, hogy ki bu.zi ki nem...


Én ezt fel nem venném, mert számomra sznob, de ha neked tetszik, vedd meg, amiatt nem kell aggódnod, hogy ez bu.zis lenne... A sebestény balázs ennél 10x nagyobb kivágásúakba szok lenni, mégis felesége és gyerek van.


Én a b.zizósokat egytől egyik lőném ki a holdra, az b.uzi, az a férfiakat szereti.


Ők sem bu.zik, pedig mindig köldökig kigombolt cuccosokba vannak, mégis feleségük/nőjük gyerekeik vannak [link]

2012. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem.:) Csak ne valami kinait vegyel..! Azok valami szornyuek.
2012. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis. A viselkedés tesz valakit b*zissá, nem a V-nyak.
2012. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem b*zis egyáltalán.
2012. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!