Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hova lett a penny marketből a...

Hova lett a penny marketből a női harisnya?

Figyelt kérdés
lehetett venni üvegszálas harisnyákat, olcsó és kényelmes volt. most meg jó ideje nem találok.
2012. okt. 4. 19:15
 1/8 anonim válasza:
megsértődött és elment :D
2012. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt is én tapasztaltam és nagyon sajnálom, hogy már nem lehet többé venni =/ :(

Biztosan am nem vette senki ezért megszüntették de am a Profiba még vannak ilyen kényelmes üvegszálas és krepp harisnyák ott nézd meg őket! :) :)

2012. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos profi ahol élek, nincs vagy nem tudok, róla. nagy szerencse hogy még tavasszal vettem 4et. a pennyben


véleltelül nem emlékszel a nevére?

2012. okt. 5. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Húúúú sajnos nem tudom de utána fogok nézni és írok neked! :)

Egyébként próbáld ki a Coop-os harisnyát hátha az is van olyan jó minőségű! ;) Vagy ha van helyben Lidl akkor ott vegyél, ott is nagyon jókat lehet kapni csak max. pár forinttal drágábban =/

2012. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem őket! de ha megvan a név várom!
2012. okt. 6. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
szia még nagykátán a penny-ben még van harisnya
2012. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, de vasi vagyok.
2012. okt. 6. 22:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Christine márkájú harisnyákat lehet venni ha jól tudom, de szerintem átlagos, olyan mint a másik csak más nevű pl a Gambesimme vagy hasonló olcsóbb üvegszálas vagy elasztikus.
2012. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!