Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz? : D (kérdéstúl. )

Gáz? : D (kérdéstúl. )

Figyelt kérdés
szóval egy cicanadrágot felvenni rövid felsővel? nem vág be elöl,és szerencsére jó alakom van. holnap azt terveztem felvenni de nem tudom...:D
2012. okt. 3. 21:45
 1/9 anonim válasza:
73%
Cicanacit inkább csak hosszúval hordj,mert az utcán minden pasi a popsidat fogja figyelni.:D
2012. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
inkább ne. hiába van tökéletes alakod, a lányok meg még egy csomóan nem akarják a fenekedet bámulni...
2012. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Aha de én akarom bámulni úgyhogy vedd csak fel nyugodtan :D
2012. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem fogom felvenni,max egy hosszabb felsővel.



kedves utolsó:D a te kedvedért átgondolom...:D

2012. okt. 3. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem hogy miért veszi fel valaki rövid felsővel? Olyan mintha harisnyában lenne
2012. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Igaz, a nevében benne van hogy nadrág, de attól még ez a valóságban egy harisnya... vagy ti nem látjátok?
2012. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Én mindig rövid felsőkkel hordom.. :D
2012. okt. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ívy1 ***** válasza:
Nem csak vékonyabb átlátszóak vannak,a vastagabbak igenis nadrágok.A biciklis meg a futónadrágra is vegyenek fel szoknyát vagy hosszított felsőt? Azokban ugyan úgy látszik a fenék. Ez nem gázosság kérdése hanem önbizalom,ha valaki úgy gondolja hogy jó alakja van, vegye fel.
2012. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem.

Nem...

EMBEREK ez nem arra való. akkor már húzz fölé egy rövidnadrágot, vagy valami.

2012. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!