Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zakókérdés? (Kérdésed túl...

Zakókérdés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Most veszünk kosztümöt magunknak az osztállyal a szalagavatóhoz, ám kicsit nehézkés, fogalmam sincs, milyen az amikor jó rám a zakó, hisz még soha nem volt nekem, és most kikérem a véleményeteket, mert anyummal már az összeveszés határán vagyunk :)

Szóval, az eladó nő azt mondja, hogy rám xs-es kell, és én is ezt mondom, derékban jó, és nem feszül, az ujja hossza is jó, kb a kézfejem közepéig ér, viszont ha felhúzom a karját, akkor a csuklómig, ugyanilyen nagyjából az s-es méret is, ujjhossz meg minden, annyi a különbség, hogy az a derekánál bővebb egy picit, anyum szerint bőnek kell lennie, de úgy meg olyan hülyén néz ki.. tényleg bőnek kell lennie a zakónak?


2012. okt. 3. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nem szabad feszülnie. Olyan lazább szokott lenni. Próbálj képeket nézegetni vagy pl apud tanácsát is kikérni
2012. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. okt. 3. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor lány vagy vagy fiú?


Ne húzd fel a karját, egy zakóban/blézerben úgysem fogsz nyújtózkodni. Az mindenképpen odáig ér.

Szerintem az xs-es való neked.

A fontos, hogy ne feszüljön, de érezd, hogy rád van készítve és nem bő.

Anyukám varrónő, tudom(:

2012. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

lány vagyok :)

köszönöm szépen a választ, még holnap megyek megnézni hogy mi van, meg biztos jó-e stb és ott megszavaztatom az osztálytársaimmal.

csak anyum nagyon cirkuszol, hogy bőnek kell lennie, de hát olyan zakót csak 1980ban hordtak a nők, vagy mikor.. :)

mindenesetre köszönöm ment a zöld:)

2012. okt. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!