Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék tanácsot kérni...

Szeretnék tanácsot kérni cipővel kapcsolatban. Milyen ruhát/ruhákat ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy sötétszürke színű, bőrből készült bokacipőt, de nem tudom, hogy igazából milyen ruha illene hozzá. Farmernadrággal oké, de mondjuk, ha valamilyen alkalomra venném fel, akkor mondjuk szoknyával kicsit furán nézne ki. Tunikával az a bajom, hogy eleve szélesebb a csípőm és keskeny a vállam, így úgy érzem, nekem nem igazán áll jól ez a ruha. Viszont, ha tudtok írni egy hasonló fazonú ruhát, azt szívesen fogadom.
2012. okt. 3. 11:07
 1/5 anonim válasza:
Hát így elég nehéz eldönteni, hogy mihez passzolna, esetleg tudnál linket küldeni?
2012. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


Nem pont ez a cipő, de nagyon hasonlít rá.

2012. okt. 3. 11:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg az én cipőmnek kerek az orra és a sarka egy kicsit magasabb, olyan 5 centi körül van, ennek a cipőnek a sarka nem éri el az 5 centit, sztem.
2012. okt. 3. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
ez már felvehető szoknyával szerintem. Farmerral jó és bármilyen felsővel ami nem sprotos. nekem is széles a csípőm igy én sem hordok tunikát, de nem is hiányzik.
2012. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2012. okt. 3. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!