Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti ősszel illetve...

Lányok! Ti ősszel illetve télen, milyen kabátot fogtok viselni? Milyen kabátok lesznek idén divatosak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt a fekete, műbőr kabátot, amit az elmúlt években is.
2012. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szintén őszre nekem is fekete műbőrkabát amit még tavaly vettem,igaz tavasszal.

Télre csak elképzeléseim vannak,még nincs kabátom.

2012. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy mi lesz a divat, de én azt a téli jellegű kabátot, amit tavaly, egy bundás, sportosabb fazonú, oldalcipzáros kabátot és egy hosszú szövetkabátot fogok hordani. Ja és most őszre van két pulcsi és vékony kabát közti átmenetem.
2012. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ősszel fekete műbőrdzsekit és bézs trench/ballonkabátot hordok.

Télre meg bézs nagyon finom anyagú, dupla gombsoros kabát, egy fekete, szintén dupla gombsoros hosszított szövetkabát és egy parka, amit játszósnak használok (kutyasétához, szánkózni, szaladgálni boltokba) :)


Ami szerintem még idén divat lesz, az a dupla gombsor, military-s beütéssel, szegecses kiegészítéssel, de amik mégis nőiesek, derékhangsúlyosak.

2012. okt. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Találtam egy blogot ebben írnak róla! Remélem tudtam segíteni. [link]
2012. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ősszel ballonkabát, vagy (mű)bőrdzseki, télen pedig jó vastag szövetkabátot...:)
2012. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyesmim van nagyon szeretem és vékony anyaga van.

2012. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!