Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleim semmi divatosat nem...

A szüleim semmi divatosat nem vesznek nekem. Amit öröklök unokatesóimtól azokat kell hordanom! Mégis mivel tudnám feldobni?

Figyelt kérdés

A nadrágjaim szára nem cső, hanem ott himbálózik, és am is elég érdekesen néznek ki, és állnak rajtam. A pólóim azok még egész jók....cipőt azt anyumék vesznek. De úgy, hogy azt mondják hogy válasszak, választok, de ők rámutatnak egy másikra, ami nekem nem tetszik és azt kell megvenni, mert nem merem rá mondani, hogy nekem nem az kell. Mikor elmentünk nagy bevásárlásra, bátyám egy fél boltot, én meg egy cipőt kaptam. Ez azért nem ér....

Amim van azt viszont fel szeretném dobni. Csak nem tudom hogy hogyan kéne neki kezdenem. Ha valaki tud valamit akkor írjon! Köszönöm!

12/L


2012. okt. 1. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg a szüleidet hogy a tesód mért kap annyi mindent te meg mért nem? mindezt ne hisztizve hanem nyugodtan.

A cipőnél meg igenis mondd meg hogy neked az nem tetszik ez gáz hogy ennyire nem törődnek azzal hogy mi tetszik és mi nem. Mért ilyenek?

2012. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd el a pénzt amit a te ruhádra szánnak aztán menj el egyedül megvenni
2012. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már. Leordították a fejem, hogy annyi ruhám van hogy legalább 3 embert lehetne belőle ruháztatni, a cipőim meg igenis jók. Aztán meg mikor elkaptak h sírok, megint leordítottak, h mit hisztizek. Szóval....reménytelen dolog! És csak a zsebpénzemet adják a kezembe (ami heti 1000 Ft ami nagyon jó). De elköltöm. Nehezen tartom kontrolban magam, mert imádom az édességet! De ezt akkor is valamivel fel akarom dobni! Mert ha már ez van akkor....
2012. okt. 1. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:
a nadrágokra varrónőt tudok neked ajánlani aki átalakítja úgy ahogy mondod vagy ha anyukád mámád tud varrni megkérheted hogy csinálja meg neked:) egyébként én sem értem szüleidet hogy miért ilyenek és sajnállak is nem lehet könnyű neked...19/L
2012. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg anyudnak, hogy ha neked nem tetszik, akkor ne vegye meg. Olyan dolgot vegyen, amit szívesen viselsz, és nem muszájból. Ha meg nem értik meg, akkor a zsebpénzed gyűjtsd össze, és vegyél magadnak (jobban megéri mint az édesség:))

Felturbózni meg annyi, hogy beírod, hogy DIY, és kiad olyan dolgokat, amiket te magad megtudsz csinálni.:)

2012. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én régebben úgy dobtam fel a pólóimat, hogy vettem strassz köveket, és különböző mintákba felragasztottam a pólókra! Ha mintás póló volt, akkor a minta körvonalát emeltem ki vele stb.. így egy sima egyszerű pólót is fel lehet dobni, és a zsebpénzedből bőven kijön! :)
2012. okt. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a heti 1000 Ft-ot nem csodálom hogy elköltöd és hoyg nem tudsz belőle félre rakni.....
2012. okt. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Anyum varrónő, mamám is. Anyum nem csinálja meg nekem (rejtély h miért), mama meg már nem látja, őt nem is zargatom ilyesmivel.

A zsebpénzem meg ismeretségi körömben nagyon jónak számít! Mindenhova engednek meg minden, de hogy érezzem jól magam amikor elmegyek egy kirakat előtt?

A kövecskéket pedig kipróbálom, és köszönök minden segítséget! :)

2012. okt. 4. 17:43
 9/10 anonim válasza:
Én is a varrónőt ajánlottam volna első helyen, de ha más nem segít, muszáj vagy magadon segíteni. Persze a varrást hirtelen felindulásból ne kövesd el, de ha pl. van egy sima balerinád, az trapéznadrághoz tökéletes. Csak sportcipővel ne társítsd. A másik, manapság mindenféle textilfesték létezik, azokkal is próbálkozhatsz. Vagy nem tudom, mennyire engedélyezik neked, hogy belevágj egy két sima pólóba, de vannak ún. DIY dolgok, amiket akár youtube-videóból is meg tudsz valósítani. Pl. ha találsz otthon anyagmaradékot, tudsz belőle farzsebet dekorálni, vagy pólóra kivágni belőle valami érdekes mintát. Ilyenekre gondoltam. Ezeket akár te is fel tudod varrni, kérdés csak az, hogy tényleg mennyire engednek kreatívnak lenni :)
2012. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát...ezzel nem nagyon foglalkoznak, észre sem vennék. Köszönöm, és kipróbálom mindenképpen! :D
2012. okt. 5. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!