Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltezzek fel 1 színházba?

Hogyan öltezzek fel 1 színházba?

Figyelt kérdés

Egy ünnepélyes színházba megyünk majd ahova illik kiöltözni szépen és elegánsan. Adjatok tippeket! Esetleg képeket ruhákról,hogy hogyan öltözzek mit csináljak és mit ne!

Most megyek elsőre ilyen szinten színházba. Segítsetek!:)Köszönöm a válaszokat előre.


2012. szept. 30. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
úgy,mint 2 színházba
2012. szept. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogy öltözzek fel egy színházba?*

-.-"

2012. szept. 30. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
pl egy szép fehér felső, vagy blúz, meg fekete nadrág.
2012. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Hmmm, egy hosszabb koktélruha és magassarkú pl, de ha nem szereted a ruhákat, akkor egy elegánsabb felső, fekete nacival menne a legjobban és a magassarkú marad. :) Remélem segítettem valamennyire. 18/L
2012. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 30. 18:35
 6/8 A kérdező kommentje:
képeket esetleg valaki tud mutatni?
2012. szept. 30. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát én múltkor fekete harisnyát vettem balerinacipővel ,meg egy kötött, kicsivel térd fölé érő bordó ruhát .( Hidegebb időre ) Szerintem az egyszerű ,nem túl kihívó ruhák mind jók oda .csak ne legyen túl rövid és csicsás !!!!


PL.: [link]



[link]

2012. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!:) sokat segítettél.!:D
2012. okt. 7. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!