Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmannos magassarku ciporol...

Deichmannos magassarku ciporol kerdeznek . Ha 1,5 honapja vettem es kezd eleg durvan szetjonni, vissza lehet vinni?

Figyelt kérdés
Szoval ha visszaviszem az arat le lehet masik cipore vasarolni, v csak megjavitjak?
2012. szept. 29. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, csak bakancsban. Nekem csak azt engedték, hogy megjavítsák...
2012. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nyáron tök pozitívan csalódtam a deichmannban volt egy szandim ami elég durván szétment részben az én hibám miatt de nagyon kedvesek voltak és szinte azonnal kicserélték ,de volt hogy én is így jártam h tényleg nem az hibám miatt teljesen tönkrement a csizmám és csak elküldték javítani igazából néha az eladón is múlik ha rendes akkor kicserélheted :) sok sikert
2012. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, visszaviheted. Kérheted, hogy javítsák vagy visszakérheted a vételárat. Az nincs törvénybe iktatva, hogy le kell vásárolnod, ha nincs mire cserélni.


Én a Tamaris-ban jártam úgy, hogy sz@r volt a csizmában a zippzár. Visszavittem, ragaszkodtak a javításhoz (akkor még nem tudtam, hogy a vételár simán visszakérhető). 2(!) hét múlva mehettem a csizmáért. Fekete csizába sötétkék cérnával varrták a zippzárat, ráadásul ferdén... És még akkor is cserélni akarták, végül nagy nehezen mélóztattak visszaadni az árát.

2012. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ! en konkretan masikat szeretnek kihozni abban az ertekben .. :D ha visszaviszem akkor javitani fogjak v felajanljak h nezzek korul hatha talalok mast ? v ez boltfuggo?
2012. szept. 29. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem ajánlhatnák fel a törvény szerint, hogy nézzél mást abban az értékben, hanem azt, hogy javítják vagy cserélik vagy visszaadják a pénzt. Ha azt mondod, hogy szeretnél abban az értékben vásárolni, azt elfogadhatják. De a blokkot mindenképp vidd :)
2012. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hmm,oke koszi . remelem rendesek lesznek :-)
2012. szept. 29. 12:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha bunkóznának, kérd el a panaszkönyvet :D
2012. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyit használtad?

Először bevizsgálják, hogy mi baja. Lehet, hogy azt hozzák ki, hogy a te hibád.

Deichmanban először javítanak általában.

2012. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elküldik kivizsgálásra és kiderül, hogy a te hibádból ment szét, akkor neked kell fizetned a vizsgálat díját. Ha egyértelmű, hogy a termék volt gyenge minőségű, akkor nem vizsgáltatják :)
2012. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kb 2hetig .. de az eleje mar valik le .
2012. szept. 29. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!