Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti miért vesztek fel...

Fiúk, ti miért vesztek fel női nadrágokat? Divatból?

Figyelt kérdés
Persze a kérdés azoknak szól, akik hordanak női gatyót.
2012. szept. 28. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
én lány vagyok de engem úgy idegesít mikor ugyan olyan a nacim mint a fiúé xd azért szokták amúgy a lány nacit hordani mert annak általában más a varrása úgy értem pl. a lábánál máshogy van ezért csőgatya és általában a fiú részlegen csak ilyen vastagszárú nacik vannak.
2012. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem nagyon foglalkozom vele, hogy női vagy férfi szabású a nadrág, csak hogy jól álljon. Egy csomó uniszex nadrág van már, de előfordul hogy a női osztályon vásárolok, mert ott találok magamra valót.
2012. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
a pasim 21 éves s rendszeresen eljön velem vásárolni; mindig kikérem a tanácsait s előfordul ha a nadrágok között nézelődök s megtetszik vmelyik neki, akkor ő is jön próbálni velem; eddig két női nadrágot vettünk de senki meg nem mondaná róla hogy az..cső szabású de fiú is hordhatja
2012. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ:


Egy lányosabb fiún jól áll egy női nadrág, egy szőrös fazonon nem.

2012. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

atyaúristen! hova tart ez a világ!?


Kedves lányok akiknek a "hapsija" női gatyát gord, nem féltek, hogy egyszer bemutatja nektek a fiúját? Anyapótlót keresnek csak.vegyétek már észre!

2012. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a női nadrágtól még senki sem lett homoszexuális, de az nem értem miért veszik fel? Mi tetszik rajta annyira?
2012. szept. 28. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 5-ös válaszoló


Nem olvastál figyelmesen, vannak olyan nadrágok amik már uniszex szabásúak, ezért vannak nekem is

Szóval nem értem miért kéne általánosítani a homokossággal

20/F

2012. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
én elszoktam vinni a normális gatyát, h vegyenek beljebb belőle annyit amennyit én jónak tartok és meg van oldva, h még sem női gatya, de azért na így már happolt el tőlem a nővérem gatyát, de van 2 női gatyám nekem is XDD ciki vagy nem ciki, ez van :D 17/f
2012. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz összetettebb, mint gondolod:


A feszülősebb csőgatyákat szeretem, mert egyrészt divat, és ami a lényeg, hogy jól is áll nekem. Nem csak szerintem, a csajok is ezt mondják!


Viszont egy feszülős farmer nagyon kényelmetlen tud lenni, ha nem enged az anyag. Ezért a sztreccs csőfarmerokat keresem, mert annak enged az anyaga, és egyáltalán nem nyom, nem kényelmetlen, sőt sokkal jobban kiadja az alakot is, mivel sokkal jobban rám feszül mindenhol. :) Ha leülök, akkor is kényelmes, nem nyomja a szerszámom egyáltalán.

És mivel a férfi csőgatyák sajnos nem sztreccsesek, és ezért kényelmetlenek, így a női osztályon válogatok a sztreccses skinny farmerok között. :)


További bajom a férfi csőgatyákkal, hogy legnagyobb részük ülepes szabású, ezért úgy nézek ki benne, mintha betojtam volna. A női gatyák viszont ebből a szempontból is jobbak, ugyanis rendesen ráfeszülnek a fenekemre ahol kell, és nem mutat lóg bénán. :)


Az sem utolsó szempont számomra, hogy mennyibe kerül. Ugyanis nem adok ki egy farmerre 4-5 ezernél többet. A normális férfi gatyák pedig rendszerint e fölött vannak. Érdekes módon egy szuper női gatya már simán kapható ennyiért.


Dióhéjben talán ennyi a női csőgatya viselésem okai. Amúgy van egy férfi csőgatyám is, ami tudja a fent említett jó tulajdonságokat, és a kedvencem. De az ilyen férfiben ritka mint a fehér holló. Így marad a női.

28F

2012. szept. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hàt gratulálok. kezdenek nöiesedi a palik. én meg nö létemre mai napig a bö nadrágokat szeretem, és azokat is hordom, és nem vagyok l..zbi, csak kicsit unom hogy az a trendi, ha úgy néz ki egy nö, mint egy pro..ti..ált r...nc.a nöies pasiknak meg csak gratulálni tudok....
2014. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!