Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keen? Csongrád megyén belül...

Keen? Csongrád megyén belül hol? Webáruházban hol?

Figyelt kérdés
A lábfejem nem átlagos, születési rendellenesség miatt nem hordhatok csak széles lábfejjel rendelkező cipőket. Nagyon macerás dolog nekem a lábbelivásárlás, mert szeretnék divatosan öltözködni, csak hát a trend nem azt diktálja, hogy hordjunk széles és kényelmes cipőket... A lényeg, hogy tavaly rátaláltam egy márkára, ami divatos, nagyon tetszik és nekem extra kényelmes. Ez a cipőmárka a Keen. Tavaly a Mountex webáruházból sikerült rendelnem magamnak egy pár Keen cipellőt, most rendelnék egy téli bakancsot is, de nagyon kicsi a méret és modellválasztékuk női Keen cipőkből. Külföldi webáruházból meg nem tudok rendelni (pedig itt a kánaán www.keenfootwear.com), mert nem szállítanak Magyarországra.
2012. szept. 23. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!