Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamarosan itt a gólyabál....

Hamarosan itt a gólyabál. Szerintetek mit vehetnék fel? 15/L

Figyelt kérdés

Még van elég idôm a gólyabálig, de fogalmam sincs, hogy mit vegyek fel.

Az eléggé meglepett, hogy évnyitóra teljesen mindegy volt hogy milyen ruhába mentél (mármint nem kellett "ünneplô). Ilyen helyeken gondolom akkor egy farmer-topp párosítással megoldják a bulirészt a lányok, nem?

Mit vegyek fel, ha nem szeretnék kitûnni a tömegbôl, de mégse öltözzek úgy mint a többiek?

Elôre is köszi!

15/L


2012. szept. 21. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk is ez a helyzet,hogy évnyitóra abba mész amire akarsz. De viszont gólyabálba mindenki csinos egyberuhákba van,meg magassarkúban.

Esetleg érdeklődj körbe tanároktól,idősebb,tapasztaltabb diákoktól,hogy általában miben szoktak menni. Elég-e a farmer,csinosabb póló,vagy egyberuhás megoldás. Remélem segítettem

15/L

2012. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk aztán megvan a sokszínűség. :D

Évnyitóra igaz ünneplőben kell menni, de ott is van sokféle, van aki egy fekete nadrághoz felvesz egy sima, bő fehér pólót (mint mondjuk mintha festeni mennének...) de van aki komplett divatbemutatót tart.. :)

A sulibuli részen is van sok kompozíció. Van aki megint csak a festő-póló feeglingeset választja, de van aki koktélruhában, van aki csőcani+top-ban van és van aki elég...kihívóan öltözik fel. Hát szerintem bőven tök mindegy miben mész. :) Csak érezd magad jól abban. :)


15L (10.-es ;) )

2012. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha lehet így fogalmazni akkor én egy ,,elit" gimibe járok,tavaly volt a gólyabálom.

Évnyitón nekünk kötelező egyenruha van,viszont a gólyabálba nem szabták meg hogy mibe kell megjelenni.

Volt olyan aki farmer-póló összeállításba jött és olyan is volt aki egy kis koktélruhába meg hasonlókba.

Nem tudom hogy milyen a stílusod,de tudod vannak azok a tipikus fekete H&M-es szoknyák,egy színes felső és még valamilyen kiegészítővel nem foghatsz mellé!;)

2012. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (:
2012. szept. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!