Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyek először normális buliba, és fogalmam sincs mibe menjek.. Gimnazista buli.. tehát csak gimnazisták mehetnek.. :D Valamelyik nap elmegyek vásárolni, és veszek valamit, csak nem tudom mit. Mivel már hideg van szoknyát nem szeretnék felvenni. És túl kihívó se szeretnék lenni. :D Az a baj, hogy azt sem tudom, hogy milyen ruhába szoktak buliba menni, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok :DD Légyszi segítsetek! Milyen ruhát vegyek..? :DD Köszönöm előre is.. ^^

2012. szept. 21. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok. Én azért felveszek egy egyberuhás szoknyát,meg egy magassarkút. Csak mert ott lesz a srác,aki tetszik. Úgyhogy majd melegíthet is,ha fáznék. :P :)) Meg hát bulizás közben úgysem fogsz fázni.. :) Max.,ha messze van a helyszín. :P :DD
2012. szept. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hááát, attól függ hol lesz a buli.

Ha szabadban, akkor még nyáron is melegen kéne felöltözni, mert megfagysz különben (tapasztalat...).

Ha házban, vagy helységben, tehát 4 fal és egy plafon között, akkor így ősszel elég mondjuk egy csőnaci és valami csili-vili top, vagy ha nem a te stílusod akkor egy tapadós, nem teljesen mindennapi fölső. Bár már nem tudom mi mondható nem mindennapinak, olyan furcsa dolgokat tudnak hordani az emberek. :D A lényeg, hogy kényelmes legyen, mert ha nem az, akkor már el van rontva az egész buli.. :/

Jaa, és válassz feltűnő kiegészítőket, :P Az feldobja minden összeállítást. Főleg akkor, ha tényleg csak egyszerű ruhát veszel fel. :)


16L

2012. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ^^ A buli zárt helyen lesz. :))
2012. szept. 23. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!