Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruha illik hozzám?

Milyen ruha illik hozzám?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok és szeretnékujjabb ruhákat, mert most sok pénzt gyüjtöttem :D! Barna hajam van,barna szem, vékonykás vagyok, inkább a sportosabb ruhákat szeretem, a szoknya is tetszik csak nem tok választani. szeretem a hello kitty-t, kocsikat,kék színt,Dukai Reginát,Dundikát,tuctuc zenéket, magyar jó zenéket, nem vagyok vmi bátor féle inkább vissza huzódó!!!!!!sajna!!!! Na szal milyen ruha, márka,divat áll jól nekem??és légyszi olyan ruhát mondatok ami nem naon feltünő mert visszahuzodó vokk! Előre is kösszy a választ!
2007. aug. 27. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


szerezz be 2 új farit meg hozzá egy dzsekit. az mindig jól jön, a suliba is hordhatod. ez mindig mindenhova jó!

vegyél 3-4 hosszúujjú felsőt, barnát, fehéret, halvány kéket esetleg pirosat, rózsaszínt. 2-3 rövid ujjút amin akármi lehet csak érezd jól benne magad.vehetsz egy bársony szoknyát is hozzá egy kötött kardigánt, jó harisnyával, akár sulibulira is jó lehet.. ne márka szerint öltözködj, minőséget vásárolj!


vehetsz 2 új cipőt is, egy magas sarkút, meg egy kényelmesebbet suliba.


vidd el barátnődet, majd ő segít.

2007. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

szia én is 13 éves vagyok a hajszínünk és a szemszinünk egyezik.a legfontosabb csak olyat vegyél amibe jól érzed magad. most nagy divat a csőnadrág az ilyen torna és deszkás csuka keverékével biztos tudod mire gondolok.

ez a korosztálynak dibat a mell alatig érő vékony elöl megkötős pulcsi egy cuki polóval.Divat a rózsaszín , ha nem akarsz fejtünőt a hajadhoz megy a szürke a fehér.

mivel a sportosat birod a tuti a csőnaci főleg ha vékony az alakod. ez tuti menő de nem túl feltünő.

Bármit fel tudsz dobni 1 fekete hosszú gyöngyböl készült láncal ezt bárhil vehetsz, és ami még jól áll szinte mindenkinek az a hajráf.

2007. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
A franc tudja. Kérdezd meg a szüleidet ...
2007. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha egy konkrét márka érdekel, akkor elsősorban a Tally Weijlt javasolnám.

Emellett mint ruhadarabokat: csőnadrág, mert sokoldalú, mivel vékony vagy, ezért a mostani divat a világosszürke Neked nagyon jól áll. Balerinacipő és dorkó egyaránt illik hozzá.

Felsőben a választék végtelen.....


Most úgyis szezonja van, mindenképp javaslok egy bőrdzsekit, akár igazit, akár műbőrt, az lehet sportos de elegáns és nőies, attól függően mivel viseled.


Ági

2009. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hevesi.flora válasza:

Szia,ahogy olvastam a posztodat szinte teljesen magamra ismertem!

Én pl.nagyon szeretem a csőnadrágot,mert kényelmes és divatos.Ha nem szeretnéd h túl kirívó legyél,válassz valami szép,trendi fazont,mintát,és pl.szürke színt.Ha barnább a bőröd (naptól,krémtől) válassz fehéret,az nagyon jól fog állni.Mindig legyen rajtad valami egyedibb,pl. egy mellény stb.Ha miniszoknyát választasz vegyél hozzá dorkót mert az fiatalos és nem kihívó.

2010. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A bőröd szine inkább világos vagy inkább sötétebb?Ha világosabb akkor vegyél fekete tunikát,hozzá 1 fehér cicanacit.Vegyél minéltöbb kitűzőt,gyűrűket,nyakláncokat,karláncokat,HAJRÁFOKAT.

Ha a bőröd szine sötétebb akkor forditva.

Esetleg buggyosnadrágot,trikót,1 sötét vagy világos szinű bikinifelsőt,(A bőrödtől függ:ha világos a bőröd akkor sötétszinű bikinifelső,ha pedig sötét akkor világos szinű.)1 térdtől föntebb érő rövidnadrággal szuper lesz!!Sok sikert!!!

2011. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült már megtalálnod a hozzád illő ruhákat?
2023. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!