Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű ruhákat hordok,...

Milyen színű ruhákat hordok, érzitek jól magatokat, és miért?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

bármilyen színű ruhában jól érzem magam, ami jól illik hozzám. általában egyszerűbbeket viselek: fekete, fehér, rózsaszín, barna, lila, szürke, bordó. a color-blockingot nem szeretem már, régen összehordtam mindenféle színt, a stílusom sokat változott 1-2 év alatt. szeretem az elegáns, nőies vonalat.

19/L

2012. szept. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát.. változó. nagy szerelmem a fekete, szinte mindig azt hordok (leginkább az alkatom miatt, eléggé pufi vagyok..), de érdekes mert nyáron meg alig volt rajtam.. szépen lebarnultam, és szerintem tök jól mutatott rajtam egy fehér szakadt sort meg egy barackszínű bő, ejtett vállú póló :D ma is feketében voltam a suliban.. egyszerűen úgy érzem h nekem nem állnak jól a színek, és a fekete 'karcsúsít' :D
2012. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feketében érzem jól magam, meg esetleg más sötét színekben, sötétkék, lila. Úgy érzem a világos színek nem állnak jól.
2012. szept. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én magam is olyan vagyok, akinek nem áll jól a világos... Barátom szerint igen, de hát ő elfogult :) Természetes színeket szeretem: barna árnyalatai, bézs, drapp, világosak közül a barackszín, lazac, fehéret is szoktam azért, sötétek közül meg abszolút fekete, azt szeretem nagyon :) szürke is, inkább a sötét árnyalatai. Nem szeretem a színeket túlságosan. Másokon igen, de én nem érzem magam jól bennük. Összességében a letisztult és nőies formákat szeretem :)

19/L

2012. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A piros a kedvencem, ez is illik hozzám a legjobban. Aumgy jó kedvem is lesz tőle, olyan energikus szín.

Gyakran horok feketét is, mivel nagyon szép kontrasztot ad a szőke hajamnak.

Sokan nem szeretik a szükét, mert unalmas szín, szerintem ponthogy nem. Nagyon szeretem, sok ruhám van ebben a színben ilyen színű (felsők, nadrágok).

Szeretem még a barna árnyalatait és az afrikaias jellegű dolgokat (párdcminta, fa és csontékszerek),illik annak ellenére, hogy északi típus (szőke haj, fehér bőr, kék szem) vagyok.


18/L

2012. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*szürke
2012. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!