Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora melltartó kell? Kell...

Mekkora melltartó kell? Kell egyáltalán? (több lent. )

Figyelt kérdés

Ma megmértem, a mell alatti rész 70 lett, a mellbőség 76 lett.


14/L



2012. szept. 18. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell, hacsak nem zavar, hogy átüt... 70AA, vagy 70A a barátod!
2012. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy szeretnél hordani hordj nyugodtan elég idős vagy hozzá, és már létezik neked való méret....
2012. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora, semmi szükség melltartóra, főleg hogy ilyen méretet lehetetlen találni, ez 70AA. Sehol nem láttam még normális melltartóból ekkora méretet.
2012. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz beszerezni, de ha ettől kicsit is jobban érzed magad, hajrá! Tezenis, vagy hasonlók.
2012. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem felesleges. Ugyan van tinimelltartó, amiből meglepően kis méreteket is árulnak, de szerintem amíg a mellbőséged legalább 84cm nem lesz, addig a 70A-s méret, ami elvileg a legkisebb felnőtt méret is nagyon kicsi lesz rád. Ha az zavar, hogy esetleg átlátszik a mellbimbód a pólón, akkor topot, vagy sportmelltartót vehetsz, az megoldja a problémád. De a 76-os mellbőség az olyan, hogy szerintem még csak épphogy elkezdett domborodni a póló...
2012. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak arra gondoltam, hogy talán boldogabb lesz tőle, talán kicsit növeli az önbizalmát, ami ráfér, ha elolvassa, ahogy itt leszólják egyesek, mégha nyilvánvalóan nem is bántó céllal!
2012. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tesco-ban láttam 70AA-s méretet, kifejezetten tiniknek, a gyerekrészlegen. Vibráló kis színük van, nagyon aranyosak :) Nem igazi melltartó, valahol a top és a cicifix között lehet, de simán hordhatsz olyat :)
2012. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!