Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Látattok már ilyesmi nadrágot...

Látattok már ilyesmi nadrágot a józsefvárosi piacon? ( színesben is akár )

Figyelt kérdés
[link] már egy ideje keresgélem őket de nem nagyon találok, csak nagyon drágán, gondolom a józsefvárosin olcsóbb lenne..

2012. szept. 18. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem csinálsz magadnak. Ezek diy gatyók, készíthető teljesen hétköznapi olcsó farmerből is, letéped az alját, teszel rá szegecseket, vagy bármit, hipózod vagy kiszaggatod, vagy amit akarsz és kész. Piacon nem szoktam ilyesmit látni, se boltban... én is magamnak szoktam ilyeneket csinálni.
2012. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megtudnám csinálni magamnak úgy, hogy az tetszen is és fel is vegyem de azért köszi .. inkább venni szeretnék , úgy hogy ha valaki látott már ilyet boltban vagy akárhol az légyszi..
2012. szept. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!