Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet tenni a vaterás...

Mit lehet tenni a vaterás árusokkal?

Figyelt kérdés
Nem vásároltam egyébként még semmit ilyenektől, csak annyira zavaró, ahogy árulják a különféle márkás cipőket, pólókat(amit ebay-ről töredék áron beszereznek), majd mikor jön az értékelés nekik, hogy ez egy olcsó hamisítvány, akkor még nekik áll feljebb. Igaz, a rosszindulat beszél belőlem, de úgy megszívatnám az ilyeneket. Gondolom fogyasztóvédelemhez nem fordulhatnak az átvertek, mivel nincs egy számla sem, ami igazolja, hogy kinél vettem. Viszont mivel nyilván nem is számlaképes, így sem adót se vámot nem fizet az ilyen cuccok és a továbbértékesítésük után. Valakinek van ötlete, hogy lehet megleckéztetni az ilyeneket? :D
2012. szept. 16. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz szerintem. Nem is kéne hogy zavarjon téged, hiszen nem rendelsz tőlük.


Azért gondolj bele, nekik legalább van eszük, rájöttek hogyan lehet könnyen pénzt keresni, mások meg csak nyavalyognak hogy rosszul élnek. Pedig rengeteg lehetőség van pénzt keresni, ez például mellékállásban csinálva jó kis pluszt tud adni.

2012. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
persze, tehát ilyen szemszögből is lehet nézni, csak ehhez jó messzire kell tenni a lelkiismeretet. én is azért néha elgondolkoztam rajta(persze én eu-n belül legalább a vám miatt nem kéne aggódni), hogy belevágok. csak ugye én vagyok az a talpig becsületes ember, aki nem tudja átvágni az embereket, így viszont nem lehet meggazdagodni belőle. ezért vagyok azon a véleményen, hogy jó lehetőség, de azért mégis egy bizonyos összegen felül ha lebukik, máris börtön...persze mindig az ilyenek ússzák meg, én azonnal lebuknék valószínű :D
2012. szept. 16. 23:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!