Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki?...

Szerintetek jól néz ki? Milyen nadrághoz illene pl farmer?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. szept. 16. 09:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Éppen Umbrot nem találtam összehasonlítás képen!


[link]


[link]


[link]


Látjátok ahány bank annyi árfolyam! Na de mivel én úgy rendelem a cuccokat egy emberen keresztül ő egy kicsit drágábban számolja a fontot mert neki az a haszon! Igaz csak a vaterán találtam egy és ugyan az a dzsekit de szerintem egy plázába vagy árkádban vagy umbro márka kereskedésnél még drágább lehet az a kabát elképzelhető, hogy akár 15 ezer vagy 20 ezer ft na én meg 7500 ft-é jutok hozzá!

2012. szept. 16. 11:09
 12/16 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ hülye vagyok nem Umbro mert most Everlastról beszélünk. Vaterás valaki szerintem ő is directsportol rendeli csak ő fix árba adja és drágábban. Na most ott az Umbro cuccok 12 font kb 4500 ft na most ezek a ruhák szoktak kb lenni 10-12 ezer ft.
2012. szept. 16. 11:14
 13/16 anonim ***** válasza:
úristen, és ezt hova veszed fel? :s sosem értettem, ha vki drága melegítőt vesz. hova veszi fel? utcára biztos nem mennék ki ilyenbe
2012. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mért ne lehetne utcára ilyet hordani?
2012. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Miért te melegítőbe hova mennél ki a kertbe kapálni mert drága és inkább veszel egy rossz minőségű felsőt és abban mész utcára! Vagy, hogy érted ezt?
2012. szept. 16. 16:37
 16/16 anonim ***** válasza:
nem megyek kertbe kapálni... én normális ruhákat hordok, ami nemcsak kényelmes, de nőies is.
2012. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!