Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány napig van rajtatok egy...

Hány napig van rajtatok egy épp adott 'alvópóló'?

Figyelt kérdés

:) Érdekel ki milyen időközönként cseréli.

Én bugyi+trikó kombival alszom.:)

Érdekel, hogy sokáig hordom-e, vagy pont mint mindenki.

Bugyit meg azt amit felveszek az nap este, az marad rajtam reggel.:)


2012. szept. 15. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én pizsinadrág,pólóban alszok. Hetente váltom,vagy ha beleizzadok akkor ha már zavar :D
2012. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én póló bugyi, vagy póló pizsamanadrágban szoktam aludni. A pólót meg a nacit kb 3-szor veszem fel. Ha bugyiba alszom (mert meleg van), akkor külön alvós franciabugyi van rajtam. Olyan ami kényelmes, és ha este bugyiba aludtam, akkor másnap másik bugyit veszek fel. Én reggel zuhanyzok, így zuhanyzás után már tisztábbnak érzem magam ha újat veszek fel, nem pedig azt amit nemrég levettem. Jahh, meg a szabás miatt is más. Este franciabugyi, nappal tanga.
2012. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm. és azt megkérdezhetném, hogy akik bugyit csak este, azt hány napig? Szóval egy adott alvóbugyi pl: egy francia, az 2 éjszakára, és 2 éjszaka múlva csere? Vagy mennyi idő?
2012. szept. 16. 16:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Én voltam az/egyik alvósbugyis: egy bugyi egy éjszaka. Van belőlük jónéhány, ami francia (kb. 7-8db), illetve telibugyi is (9db), aminek nagyon finom selyemanyaga van. Barátom szereti őket nagyon :) De ezeket nappal nem igazán hordom, illetve csak akkor, ha otthon vagyok :) Nappal tangát veszek, azt szoktam meg :)
2012. szept. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most így, hogy írtad nekem is ezsembe jutott, hogy vannak kb: 4-5 olyan bugyim ami nem alkalmas nappalra, viszont éjjelre jó lenne, lehet ezeket majd váltogatom éjjelente.
2012. szept. 17. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!