Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány napig van rajtatok egy...

Hány napig van rajtatok egy épp adott 'alvópóló'?

Figyelt kérdés

:) Érdekel ki milyen időközönként cseréli.

Én bugyi+trikó kombival alszom.:)

Érdekel, hogy sokáig hordom-e, vagy pont mint mindenki.

Bugyit meg azt amit felveszek az nap este, az marad rajtam reggel.:)


2012. szept. 15. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is általában amiben elalszom az van rajtam másnap, kivétel, ha reggel zuhanyzom, ha este, akkor marad:)

Kb. egy hétig alszom az alvópólómban, mindig tisztán bújok ágyba.

Persze ha "kell" cserélem gyakrabban...

2012. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is hetente váltok pizsit, és mindig fürdés után veszem fel. Nyáron trikóban + bugyiban aludtam, azt 2-3 naponta mostam, mert meleg volt. De nappal másikban voltam.
2012. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én 3 naponta cserélem,ezt betartom.
2012. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Én pontban mindig 3 naponta váltok másik trikóra, akkor az megy szennyesbe.:) Bugyit, meg persze aznap este, és rajtam marad. Azért is volt fontos ez a bugyis, mert egyik volt osztálytársam mesélte, hogy Ő vesz fel egyet este(minden este másikat) és minden reggel megint másikat, valami olyanról számolt be, hogy neki így 1 hét alatt 14 bugyi kell.

Mivel-reggel-este kombi. Kicsit meglepődtem.

2012. szept. 15. 21:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Éjszakára minek a bugyi?
2012. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3-4:)
2012. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a pólókat/trikókat/hálóingeket érzés szerint cserélem, 1 hétnél tovább nem hordom, de néha nem is veszem fel ha meleg van. Én az alvós bugyit (ha van rajtam) lecserélem reggel. Szóval 1 nap alatt kettőt használok :)
2012. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.:)

Én valahogy bugyi nélkül nem tudok aludni,olyan fura, így bugyi mindig van, viszont télen is csak bugyi, akkor sincs rajtam pizsinadrág, egyébként is kicsit jobban szeretek fázni a takaró felett,mert akkor eltudom képzelni, hogy valaki melegít.:)

2012. szept. 15. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Már jó ideje csak bugyiban alszom, néha póló, trikó,ez kedvtől függ, ha Párommal akk természetesen meztelen, ritkán bugyiba. 2-3 naponta cserélem felsőt, bugyit minden nap.
2012. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, hogy furcsának számít a külön alvósbugyi :) Nekem sok ilyenem van, este alszom bennük, színtől függően meg veszek hozzá felsőt. Bár néha csak az alvósbugyimban vagyok. Ha topban alszom, akkor legalább hetente váltom. Fürdés után felveszem őket, reggel meg csere mindkettő.
2012. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!